Dominika Tajner chwali się lanym poniedziałkiem z partnerem. Dała mu drugą szansę

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner spędza święta z ukochanym w górach. Wygląda na to, że dostał druga szansę po tym, jak ją rozczarował. Zobaczcie, co napisała.

Dominika Tajner na początku roku poinformowała o tym, że jej serce znowu mocniej zabiło i jest zakochana. Zmieniła status na Facebooku na „w związku”, wywołując niemałe poruszenie w sieci. Skomentowała to wszystko w rozmowie z Pudelkiem, powiedziała, że nie chce zapeszać, ale niech się wiedzie.

Jakiś czas później na Instastory pokazała pierwsze wspólne zdjęcie, na którym trzymają się za ręce, a towarzyszące serduszka świadczyły o tym, że na rzeczy jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

Dominika Tajner dała drugą szansę partnerowi

Dominika Tajner nie wypowiadała się na temat nowego partnera, jednak kolorowa prasa donosiła, że jest to warszawski biznesmen, z którym poznała się przez wspólną znajomą.

Nawet nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej – zdradziła wtedy w Fakcie jej przyjaciółka.

Niestety, jakiś czas później, Fakt  poinformował, że związek Tajner jest już przeszłością, bo rozstała się z partnerem, a powodem miał być fakt, że był on coraz bardziej zaborczy i zazdrosny. Dominika nie mogła zgodzić się na taką relację:

Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem – donosił wtedy informator tabloidu.

Dominika Tajner nie skomentowała tych doniesień, a dzisiaj na swoim Instastory pokazała, że ciągle jest zakochana i w związku, a razem z partnerem spędza święta.

Mój kochany przeżył dzisiaj pierwszy góralski Lany Poniedziałek. A jak u Was? – napisała Dominika.

Dominika Tajner - lany poniedziałek z partnerem

Dominika Tajner – lany poniedziałek z partnerem

Okazuje się, że para ma się dobrze i razem spędzają czas kwarantanny i święta wielkanocne. Wygląda na to, że partner Tajner otrzymał od niej drugą szansę po tym, jak ją skrzywdził.


Dominika Tajner - lany poniedziałek z partnerem

Dominika Tajner - lany poniedziałek z partnerem

Dominika Tajner jest w związku. Pochwaliła się na Facebooku

Dominika Tajner jest w związku. Pochwaliła się na Facebooku

Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem

Dominika Tajner - pierwsze zdjęcie z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×