Dominika Ostałowska rozgoryczona tym, jak potraktowali ją scenarzyści „M jak Miłość”. Inaczej wyobrażała sobie pracę na planie. „To nie moja wina”

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska przez wiele lat była jedną z kluczowych aktorek serialu M jak Miłość. Od ponad dwóch dekad pojawia się na ekranie jako Marta Mostowiak. Jej słowa dotyczące dalszych losów tej postaci nie są optymistyczne. 

M jak Miłość to serial, który na antenie emitowany jest nieprzerwanie od ponad dwóch dekad. Opowiada on losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Cała historia zaczęła się w Grabinie, gdzie mieszkali seniorzy, czyli Barbara i Lucjan wraz z dziećmi. Obecnie w życiu serialowych bohaterów wiele się zmieniło. Gdy kręcono pierwsze odcinki telenoweli, swoją przygodę z zawodem zaczynało wiele młodych gwiazd. Uwielbiany przez widzów format rozsławił między innymi Małgorzatę Kożuchowską, Joannę Koroniewską, Kasię Cichopek, czy braci Mroczków.

Aktorką, która grała jedną z głównych ról była też Dominika Ostałowska. Od pierwszego odcinka wcielała się w postać Marty Mostowiak, czy córki Lucjana i Barbary. Jako jedyna z czwórki rodzeństwa mieszkała w Warszawie i robiła karierę prawniczą. Jej wątek przez wiele lat był mocno rozbudowany, a perypetie rezolutnej sędziny widzowie śledzili z zapartym tchem.

Dominika Ostałowska o pracy na planie M jak Miłość

Dominika Ostałowska urodziła się i wychowała w Warszawie. Ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza, a w 1983 roku zadebiutowała w zawodzie. Od tamtej pory regularnie gra w teatrze, pojawia się na dużym ekranie, a od ponad dwóch dekad także na planie M jak Miłość. Dopiero lubiana telenowela pozwoliła jej na dobre rozwinąć skrzydła i przyniosła sporą popularność.

Aktorzy, którzy grali w serialu od samego początku, po kilkunastu latach podejmowali decyzję o tym, aby zrezygnować z pracy. Tak postąpiły między innymi Małgosia Kożuchowska, czy Joanna Koroniewska. Aktorki zajęły się innymi projektami. Chociaż Dominika Ostałowska coraz rzadziej pojawia się na planie, to okazuje się, że nie była to jej wola. Wszystko wyznała w rozmowie z Faktem.

Nie chciałam znikać z „M jak Miłość”. To nie moja wina. Ja chętnie gram Martę. Jeśli jej nie było na ekranie, to była tylko decyzja scenarzystów – wyznała.

Trzeba przyznać, że postać Marty Mostowiak przez wiele lat była jednym z kluczowych wątków, jednak wygląda na to, że scenarzyści postanowili rozbudować inne historie kosztem jej perypetii. Lubicie Dominikę w roli, jaką gra w serialu M jak Miłość?


M jak miłość odcinek 1459, Marta (Dominika Ostałowska)

M jak miłość odcinek 1459, Marta (Dominika Ostałowska)

M jak miłość odcinek 1458 Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odcinek 1458 Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

M jak miłość odc 1209, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek), fot: MTL Maxfilm

M jak miłość odc 1209, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek), fot: MTL Maxfilm

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×