Dominika Gwit pokazała się w dopasowanej sukience. Internauci pod wrażeniem: „Ktoś tutaj chudnie”

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Wygląd Dominiki Gwit dla wielu jest powodem do dyskusji. Aktorka jednak świetnie czuje się w swojej skórze. I choć kiedyś walczyła z wagą, teraz już tego nie robi. A może jednak? Fani są zachwyceni! 

Dominika Gwit zachwyca za każdym razem, gdy tylko udostępni zdjęcie lub pojawi się gdzieś publicznie. Pełna ciepła, dobra i dystansu do otaczającego nas świata uczy, że można pokochać to, jakim się jest. Aktorka choruje na otyłość i próbuje z nią walczyć. Raz schudła nawet 50 kg, ale dopadł ją efekt jojo. To jednak nie powód do zmartwień. Fani ją kochają! Jej zdjęcia cieszą się pozytywnymi komentarzami, a tym razem ktoś nawet zauważył, że Dominika straciła kilka kilogramów. Wszystko dzięki dopasowanej sukience, która odsłoniła talię gwiazdy.

Zobacz: Dominika Gwit w wymarzonej sesji z mężem. Tak pięknie nie wyglądali nawet na ślubie

Wyglądasz Pięknie!

Piękna jesienna stylizacja!

Boskooooo, obłędnie, światowo!

Pięknie Pani wygląda

Wygląda pani pięknie w tej sukience i kolor odpowiedni

Ktoś tutaj chudnie – czytamy pod zdjęciem.

Zobacz: Dominika Gwit zdradziła wielki małżeński sekret! Niebawem jej rodzina powiększy się o słodkiego maluszka!

Aktorka wiele razy podkreślała, że choć chciałaby wyglądać inaczej, to czasem nie ma siły walczyć z wagą. Pokochała siebie taką i tak żyje się dużo wygodniej!

Tak, jestem gruba, tak, jestem szczęśliwa, tak, mam do tego prawo, tak, będę o tym mówić głośno! Nie, nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość. Nie, nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana – mówiła kiedyś gwiazda.

Ile waży Dominika Gwit? Czy stosuje jakąś dietę? Te szczegóły pewnie są jej słodką tajemnicą. My gorąco ją wspieramy i wierzymy, że szczęście nie nosi tylko rozmiaru XS. 🙂

View this post on Instagram

Idę, biegnę, lecę, pędzę, szybko na jednej nodze niech niesie mnie świat!!! Dzień dobry Kochani!!! Jak Wasze jesienne nastroje? Moimi przyjaciółmi w ostatnie wieczory stały się herbata i koc???????????? ale energii mam sporo, bo humor poprawiają mi internetowe zakupy???????? w końcu jest jesień i trzeba wymienić ciuszki ???????????? A to spodnie, sukienunia, płaszczyk… Hihi także typowo po babsku poprawiam sobie jesienny nastrój ???????????? A!! I mam dla Was 15 % rabatu na zakupy w @cellbes.pl ♥️ kod to CELL19X ,dużo fajnych ciuszków tam znajdziecie m.in wszystko to, co mam na sobie na tym zdjęciu:) A Wy jak poprawiacie sobie humor jesienią?? Buziole ogromne, pędzę w świat! Domi #biegne #alezusmiechem #duzospraw #jesiennachandra #zakupy #najlepsze #cellbes #rabacik

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on

Zobacz: Dominika Gwit schudła? Na najnowszych zdjęciach wygląda świetnie! Internauci nie mogą się jej nachwalić


Dominika Gwit Instagram

Dominika Gwit Instagram

Dominika Gwit schudła

Dominika Gwit schudła

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×