Domańska i Pawlicki wymieniali się czułościami na balu. Na imprezie brylowali też Koroniewska i Gąsowski. Ci ostatni byli podejrzewani o romans

Domańska, Pawlicki, Gąsowski i Koroniewska

Domańska, Pawlicki, Gąsowski i Koroniewska

Antoni Pawlicki i Aleksandra Domańska wtulali się w siebie na balu. Na imprezie pojawili się też inni znani goście. Nie zabrakło Joanny Koroniewskiej i Piotra Gąsowskiego, którzy również świetnie się razem bawili. Niegdyś plotkarskie media rozpisywały się na temat ich domniemanego romansu.

Aleksandra Domańska przez długi czas ukrywała, że jest w związku. Świat o jej partnerze dowiedział się dopiero przy okazji ciąży. 32-latka dalej jednak niechętnie dzieli się informacjami na jego temat. Tym większe było zdziwienie internautów, gdy zobaczyli jej wspólne zdjęcia z Antonim Pawlickim. Obydwoje tańczyli na nich i wtulali się w siebie. Również Pawlicki ma partnerkę. W 2018 roku poślubił w tajemnicy Agnieszkę Więdłochę. Pod koniec 2020 roku na świat przyszła ich córeczka.

To jednak nie wszystko. Na tej samej imprezie, na której pojawili się Domańska i Pawlicki, bawili się Joanna Koroniewska Piotr Gąsowski. Również i ta para nie szczędziła sobie czułości. Obydwoje tańczyli i obejmowali się. Przypomnijmy, że Koroniewska jest żoną Macieja Dowbora. Asia i Piotr byli zresztą podejrzewani przed kilkoma miesiącami o romans.

Sam Maciek nie wierzył w rewelacje prasy. Obśmiał je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Napisał tam m.in.:

Ja czułem, że coś się święci… Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony… wieczorne pogaduszki… Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie!! Aśka – z tym dziadem??? Przecież on mógłby być Twoim ojcem… a nawet dziadkiem. Że ja wcześnie nie zauważyłem tych drobnych sygnałów…

Pełen wpis Dowbora zobaczycie poniżej.

Czyżby jednak plotki się potwierdziły? A co ze wspólnymi chwilami Domańskiej i Pawlickiego. Czy ich partnerzy mają powody do niepokoju?

Antoni Pawlicki i Aleksandra Domańska są razem? A co z resztą?

Wspomniane już zdjęcia, na całe szczęście, wykonano na planie serialu Mecenas Porada. Główną bohaterką formatu jest Katarzyna Porada (w tej roli Domańska). Młoda prawniczka w jednym z odcinków idzie na Bal Adwokatów z Aleksandrem Wyrzykowskim (Pawlicki). Oprócz nich pojawiło się tam małżeństwo – Alicja (Koroniewska) i Adam Starzyńscy (Piotr Gąsowski). Furorę na imprezie robił też Jan Paczulski, którego gra Cezary Żak. Scena z udziałem aktorskiej śmietanki ma obfitować w nadmiar emocji.

Wbrew pozorom zacne grono prawników zgromadzone na balu nie gwarantuje, że zabawa przebiegnie w miłej i spokojnej atmosferze. Wprost przeciwnie, okaże się, że osoby mające stać na straży prawa same niekoniecznie go przestrzegają – podała agencja AKPA.

Serial zagości na antenie Polsatu jeszcze w tym roku. Dokładna data emisja niestety nie jest znana. Będziecie czekali na pojawienie się tego formatu?


Aleksandra Domańska i Antoni Pawlicki

Aleksandra Domańska i Antoni Pawlicki

Piotr Gąsowski i Joanna Koroniewska

Piotr Gąsowski i Joanna Koroniewska

Aleksandra Domańska i Antoni Pawlicki

Aleksandra Domańska i Antoni Pawlicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×