Golusieńki Dawid Woliński wyłania się z morskiej piany. Ciało Adonisa zachwyciło internautów! Co za mięśnie!

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Dawid Woliński zaskoczył wszystkich i opublikował zdjęcia, na których jest kompletnie nagi. Cóż on ma za mięśnie! Fani rozpływają się nad jego pupą. 

Dawid Woliński studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz w Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie, z czym związał swoją przyszłość. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów modowych w kraju. Swoją pierwszą kolekcję przedstawił w 2003 roku. Rok później stworzył kolejną, którą zaprezentował podczas tygodnia mody w Lizbonie. Szanowane w branży osoby były zachwycone jego projektami. Wkrótce zaczęli do niego odzywać się styliści z Francji, Anglii oraz Hiszpanii, którzy chcieli wykorzystać jego ubrania w sesjach zdjęciowych.

Kreacje 44-latka wkrótce zaczęły pojawiać się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów modowych na całym świecie. Ubrania z metką Wolińskiego nosiły największe gwiazdy Hollywood m.in.: Paris Hilton, Nicole Richie czy Dita von Teese. Z czasem otworzył swój butik na warszawskim Mokotowie.

Popularność Wolińskiego zaowocowała propozycją nie do odrzucenia od stacji TVN. Producenci zaproponowali mu funkcję jurora w programie Top Model. Od tamtego momentu zasiada w panelu jurorskim obok m.in. Marcina Tyszki oraz Joanny Krupy. Mężczyzna należy do bardzo szczerych oraz wymagających osób. Kiedy coś mu nie pasuje, mówi o tym głośno, nie patrząc na skutki.

W jednej z edycji postanowił sprawdzić „prawdziwość” piersi jednej z uczestniczek i zaczął ją obmacywać. Sprawa trafiła do sądu i stacja musiała zapłacić karę w wysokości 150 tysięcy złotych. Jakiś czas temu Dawid wyśmiał również karierę Klaudii El Dursi, która po telewizyjnym show została prowadzącą programu randkowego. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Dawid Woliński wrzucił zdjęcia bez majtek

Dawid Woliński przez te wszystkie lata zgromadził na swoim Instagramie pokaźną ilość fanów. Jego profil śledzi łącznie ponad 350 tysięcy użytkowników. To tam dzieli się swoją codziennością oraz informacjami o nowych projektach. Szczególnie uwielbia publikować zdęcia w windzie, oznaczając je hasztagiem – #WindaWolińskiego.

Tym razem mężczyzna do sieci wrzucił fotki z wakacji, na których pozuje bez majtek. Zaprezentował swojej widowni pokaźne mięśnie oraz pupę. Spragniony słońca podpisał zdjęcia następująco:

Mam dość tej okropnej pogody! Chcę słońca, wakacji, pływać w oceanie! Taki plan.

Pod kadrami pojawiła się masa pochlebnych komentarzy:

  • Ta pupa! Coś pięknego.
  • Piękny Ty.
  • Ciacho!

Podobają Wam się nowe fotki Dawida Wolińskiego?


Dawid Woliński | fot. Instagram.com/dawid_wolinski_private

Dawid Woliński | fot. Instagram.com/dawid_wolinski_private

Dawid Woliński | fot. Instagram.com/dawid_wolinski_private

Dawid Woliński | fot. Instagram.com/dawid_wolinski_private

Dawid Woliński | fot. Instagram.com/dawid_wolinski_private

Dawid Woliński | fot. Instagram.com/dawid_wolinski_private

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×