David Beckham i jego synowie zafundowali sobie nowe fryzury. Piłkarz ma tleniony blond. Odważnie, ale nie tak jak Cruz. Ten to poszalał

David Beckham

David Beckham

David Beckham i jego synowie, Romeo i Cruz, zafundowali sobie nowe fryzury. Odważne metamorfozy zachwyciły internautów. Zobaczcie na te zdjęcia.

David Beckham pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w Manchesterze United, gdzie grał przez dziesięć lat. W 1996 roku, gdy był związany ze wspominaną drużyną, poznał swoją przyszłą żonę, Victorię. Poznali się podczas meczu charytatywnego w Londynie. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło.

W 1998 roku para była już po zaręczynach. 4 lipca 1999 roku odbył się ślub, który kosztował ponad milion funtów. Zakochani zalegalizowali swój związek w zamku Luttrellstown pod Dublinem. Niedawno świętowali 22. rocznicę. Z tej okazji podzielili się wyjątkowymi wpisami w social mediach, którymi udowodnili, że wciąż łączy ich gorące uczucie. Victoria opublikowała filmik przedstawiający historię ich miłości, David archiwalne zdjęcia. Piłkarz pokusił się o krótki komentarz:

22 lata później, a my wciąż nosimy pasujące stroje. Tak bardzo cię kocham i dziękuję za podarowanie mi naszych niesamowitych dzieciaków.

Małżonkowie wychowują czworo dzieci, w tym trzech synów: Brooklyna Josepha (ur. 4 marca 1999) Romeo Jamesa (ur. 1 września) i Cruza Davida (ur. 20 lutego 2005) oraz córkę Harper Seven (ur. 10 lipca 2011).

David Beckham oraz jego synowie Romeo i Cruz mają nowe fryzury

David Beckham prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. W czwartek pochwalił się zdjęciami z synami, Romeo i Cruzem. Panowie przeszli odważne metamorfozy. David postawił na jasny blond, podobnie jak jego syn, Romeo. Cruz najbardziej zaszalał z całej trójki. Wybrał jasny odcień różu. Piłkarz krótko skomentował sytuacje na zdjęciu:

Czasami chłopcom trzeba przypomnieć, kto zrobił to pierwszy w latach 90. Patrząc na ich wyrazy twarzy nie są z tego zadowoleni.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują metamorfozy panów:

 • Jakie odważne kolory! Świetnie wyglądacie, super.
 • Fajnie się patrzy na te zdjęcia, widać, że macie dobrą relację.
 • Cruz ma najlepszy kolor włosów z całej Waszej trójki. Udane zdjęcia.

Głos zabrała także Victoria Beckham, która pokusiła się o krótki wpis:

Tata zrobił to pierwszy, ale teraz wygląda jeszcze lepiej.

Podobają wam się te nowe fryzury?


David Beckham z synami zafundowali sobie odważne metamorfozy

David Beckham z synami zafundowali sobie odważne metamorfozy

davidbeckham_218166137_269616644969129_2579130143699411339_n
David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dawid jak dobre wino im starszy tym bardziej uroczy

 • koks pisze:

  Miliony na kontach , a wszyscy synowie kurduple…nie zadbali o wzrost chłopaków , bo „casu ” nie mieli…..

 • Gość pisze:

  Taki live ładnemu we wszystkim a co jest najwazniejsze zdrowie i dzieci takie geny warto promować i to tyle

 • Gość pisze:

  Jak mężczyzna ma tak gęste włosy , jak David to można poszaleć. Niestety 90% ma prześwity lub łysinę…. takie geny. Brytyjczycy maja z natury bardzo gęste włosy, zarówno mężczyźni, jak i kobiety

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×