Cukiereczki! David Beckham pokazał ekskluzywną sesję swoich dzieci na Bali! Cruzem zachwyca się cały Instagram

David Beckham, dzieci, Bali sesja

David Beckham, dzieci, Bali sesja

Dzieci Beckhamów na wakacjach na Bali

David i Victoria Beckhamowie od lat plasują się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd na świecie. Według ostatnich ustaleń brytyjskiego tygodnika Hello!, para za jeden post sponsorowany na Instagramie przytula średnio około 1 milion złotych. Przy takich dochodach słynna angielska rodzina może pozwolić sobie na wakacje przez cały rok, i to w niewyobrażalnych luksusach.

Na początku lipca David i Victoria w towarzystwie swojej wesołej gromadki dzieci wybrali się na wakacje do Chorwacji, gdzie odpoczywali na luksusowej wyspie. Rodzina podobno widziana była również w restauracji w Czarnogórze, do której najprawdopodobniej zdecydowała się kilkugodzinny wypad. Najwyraźniej błogi relaks pod słowiańskim niebem to za mało by wakacje uznać za w pełni udane, bowiem Beckhamowie po powrocie do Londynu wymienili garderobę i udali się na kolejny urlop, tym razem hen daleko, bo aż na Bali.

Dzieci Beckhamów w obiektywie Davida

Rodzina w Indonezji odpoczywa w ekstremalnie drogim kurorcie, na który mogą pozwolić sobie tylko wybrani. Zdjęciami z kolorowej wyspy Beckhamowie raczą swoich fanów niemalże codziennie, głównie publikując je na Instastory. Okazuje się, że w rajskim anturażu powstała wyjątkowa sesja Brooklyna, Harper, Cruza i Romeo, której autorem jest nie kto inny jak sama legenda brytyjskiego futbolu, czyli David Beckham. Dumny ojciec uchwycił swoje dzieci podczas błogiego relaksu, co skwitował krótkim opisem:

Piękne buźki i piękne miejsce.

Na zdjęciach możemy podziwiać radosną Harper z narysowanymi różowymi rumieńcami na policzkach, Remeo wiosłującego na indonezyjskim jeziorku, prężącego coraz bardziej wyrzeźbiony tors Brooklyna trzymającego własnoręcznie zrobione sushi, a także Cruza na leżaku popijającego kolorowego drinka. To właśnie na widok 13-letniego piegowatego przystojniaka oszalały internautki:

  • Cruz wygląda jak James Bond!
  • Wszyscy śliczni, ale spojrzenie Cruza ma w sobie coś niezwykłego
  • Cruz ma na twarzy narysowany wyraz w stylu: „Hej dziewczynko, dołączysz?”

Zobaczcie te cudne zdjęcia. Nie ma nic piękniejszego niż radosne i pełne pozytywnej energii dzieci.

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Victoria Beckham dla Davida wystylizowała się jeszcze piękniej niż na ślub Meghan i Harry’ego! Jej śliczne spodnie to hit lata!

Victoria i David Beckhamowie spędzają wakacje w raju! Za urlop na drugim końcu świata płacą fortunę!

Obłędnie długie włosy Harper Beckham to już przeszłość! David zafundował 7-letniej córce metamorfozę


Harper Beckham – sesja na Bali wykonana przez Davida Beckhama

Harper Beckham – sesja na Bali wykonana przez Davida Beckhama

Brooklyn Beckham – sesja na Bali wykonana przez Davida Beckhama

Brooklyn Beckham – sesja na Bali wykonana przez Davida Beckhama

Cruz Beckham – sesja na Bali wykonana przez Davida Beckhama

Cruz Beckham – sesja na Bali wykonana przez Davida Beckhama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×