Gwiazda „Kogel Mogel” znaleziona martwa w pokoju hotelowym. Fani byli wstrząśnięci tajemniczą śmiercią

Dariusz Siatkowski nie żyje. Kiedy zmarł?

Dariusz Siatkowski nie żyje. Kiedy zmarł?

Dariusz Siatkowski nie żyje. Paweł Zawada z dwóch części Kogel Mogel zmarł w 2008 roku. Co się stało z aktorem, który wcielał się w rolę męża Kasi Solskiej? Przypominamy historię jego tajemniczej śmierci.

Każdy kto oglądał obie części kultowej komedii Kogel Mogel doskonale pamięta Pawła Zawadę – przedsiębiorczego męża Kasi Solskiej. Dariusz Siatkowski, który wcielił się w rolę ukochanego bohaterki odgrywanej przez Grażynę Błęcką-Kolską, zmarł 11 października 2008 roku. Śmierć mężczyzny była ogromnym szokiem nie tylko dla świata mediów, ale również jego najbliższych.

Ciało Siatkowskiego znaleziono w pokoju hotelowym. Nagły zgon Dariusza, który nie zmagał się z żadną chorobą i sprawiał wrażenie pełnego życia, wywołał falę spekulacji. Pojawiły się teorie, że do śmierci filmowego Pawła Zawady przyczyniło się uzależnienie od substancji odurzających, takich jak alkohol i narkotyki. Częściej jednak jako przyczynę śmierci wskazywano przedawkowanie leków na zapalenie górnych dróg oddechowych, na które Dariusz skarżył się kolegom z branży tuż przed swoim odejściem.

Odszedł niespodziewanie w wieku 48 lat, w wieku najlepszym i dla aktora, i dla mężczyzny. Ciągle mamy w pamięci jego wyraziste role. Docenialiśmy je pospołu z publicznością i krytykami. Aktorzy o warunkach, jakimi był obdarzony, nie rodzą się na kamieniu. Zostawił po sobie w teatrze puste miejsce. I choć czas płynie dalej, a życie nie znosi pustki, niełatwo będzie Go zastąpić – takimi słowami pożegnali aktora Dyrekcja i Zespół Teatru im. Jaracza w Łodzi.

Śmierć Siatkowskiego wstrząsnęła setkami fanów Kogla Mogla i produkcji, w których najczęściej grał drugoplanowe role. Po raz ostatni przystojnego aktora mogliśmy oglądać w 2008 roku w filmie Teraz i zawsze, jednocześnie do ostatniej chwili występował w serialu Fala zbrodni.

Ciało aktora spoczęło na cmentarzu przy ul. Gnieźnieńskiej w Koszalinie — jego rodzinnym mieście.

Nikt nie przypuszczał, że laureat Złotej Maski odejdzie tak wcześnie, miał zaledwie 48 lat…

Zobacz: Jest już szalony plakat do „Kogel-Mogel 3”! Znana jest również oficjalna data premiery kultowej komedii!

Zobacz: Kogel-Mogel 3: Oficjalny zwiastun jest już w sieci! Będzie hit na miarę dwóch poprzednich części? [WIDEO]

Zobacz: „Jesteś w ciąży?!”. Internauci zarzucili Annę Muchę gratulacjami. Wszystko przez TO zdjęcie!


Dariusz Siatkowski nie żyje

Dariusz Siatkowski nie żyje

Przyczyna śmierci Dariusza Siatkowskiego nie została ujawniona

Przyczyna śmierci Dariusza Siatkowskiego nie została ujawniona

Dariusz Siatkowski, czyli Paweł Zawada w Kogel Mogel, zmarł w 2008 roku

Dariusz Siatkowski, czyli Paweł Zawada w Kogel Mogel, zmarł w 2008 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×