Syn Danuty Holeckiej wziął ślub! Tabloid pokazał zdjęcia z ceremonii! Dziennikarka TVP wyglądała lepiej niż panna młoda

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Miniony weekend Danuta Holecka zapamięta na długo! W sobotę, jej syn Julian, stanął na ślubnym kobiercu! Tabloid opublikował zdjęcia z uroczystości. Dziennikarka prezentowała się z wielką klasą! 

Danuta Holecka rok 2019 z pewnością zaliczy do bardzo udanych. Nie dość, że jest uwielbiana przez władze TVP i o pracę martwić się nie musi, to w dodatku została niezwykle doceniona. Kilka tygodni temu dziennikarka została szefową Wiadomości, co z pewnością wiązało się z podwyżką. Decyzja  zaskoczyła zapewne nie tylko samą zainteresowaną, ale i Polaków, ponieważ prezenterka nie raz zaszła im za skórę, będąc stronniczą i wspierającą rządy konkretnej partii, Prawa i Sprawiedliwości. Jak jednak los pokazał, opłacało się.

W sobotę jej syn Julian Dunin-Holecki stanął na ślubnym kobiercu w jednym z warszawskim kościołów. Faktowi udało się dotrzeć do zdjęć z tej pięknej ceremonii. Bardzo dobrze widać emocje towarzyszące zarówno panu młodemu, jak i jego rodzicom. Zaraz po skończonej mszy, goście i gospodarze imprezy przenieśli się do oddalonego o około 25 km od stolicy dworku. To tam zapewne świętowali do białego rana!

Dziennikarka na tę ważną, także dla siebie, okazję wybrała długą, wzorzystą suknię z krótkimi rękawami. Wizytę u fryzjera zakończyła natomiast ze spiętymi na bok głowy włosami. W takim wydaniu, prowadzącej telewizyjny program, widzowie nie widzieli nigdy wcześniej. Holecka słynie raczej z tradycyjnych kreacji, na które składa się garnitur z idealnie dopasowaną marynarką. Przez cały czas towarzyszył jej mąż Krzysztof Dunin-Holecki. Dumni rodzice, razem z teściami swojego syna, witali młodych chlebem i solą, jak na prawdziwe, tradycyjne polskie wesele przystało.

Państwu młodym życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! Zdjęcia znajdziecie na stronie Faktu.

Tylko w Fakcie zdjęcia z tej pięknej ceremonii! :)Gratulacje! ????

Opublikowany przez FAKT24.pl Poniedziałek, 29 lipca 2019

Dla Danuty Holeckiej tegoroczne TeleKamery były wielkim koszmarem! Zgromadzona na gali publiczność zgotowała jej specjalną NIESPODZIANKĘ!

„Uuu… To w TVN-ie niech pan to opowie”. Histeryczna reakcja Danuty Holeckiej! Gość jednym zdaniem wyprowadził ją z równowagi [WIDEO]

Danuta Holecka przeżywa prawdziwy koszmar na jawie. Jej rodzinę dotknęła straszliwa tragedia!


Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Komentarze

  • Wojtas pisze:

    Po pierwsze życie uratowali lekarze , po drugie to my daliśmy kasę na aparaturę

  • Gość pisze:

    skąd tyle jadu?

  • Gkosaość pisze:

    Ty możesz jeszcze spojrzeć w lustro. JAK CI NIE WSTYD P. OWSIAK URATOWAŁ TWOJEMU SYNOWI ŻYCIE(DZIĘKI APARATUTZE), A TY DZISIAJ PLUJGESZ NA NIEGO. NIE ZAPOIMNAJ MOŻE KIEDYŚ DOPADNIE CHOROBA TWOICH WNUKÓW OBY WTEDY ZABRAKŁO APARATURY OWSIAKA

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×