Tak Daniel Martyniuk rozpieszcza malutką Laurę! Od najmłodszych lat uczy ją lansu na odpowiednim poziomie

Daniel Martyniuk z żoną i córką

Daniel Martyniuk z żoną i córką

Daniel Martyniuk pokazał, jak spędza czas ze swoją córką. Syn Zenka Martyniuka opublikował zdjęcie z domowego zacisza, na którym towarzyszy mu Lara. Razem grają na konsoli.

Daniel Martyniuk ma za sobą poważny małżeński kryzys, który na szczęście zakończył się happy endem. Syn Zenka Martyniuka zdążył nieźle namieszać w mediach, dzięki czemu wyrósł na czołowego bohatera lokalnych tabloidów. Życie 30-latka od dawna jest na medialnym świeczniku – nie tylko dzięki paparazzi, którzy towarzyszą mu podczas codziennych aktywności, ale też za sprawą Instagrama, na którym młody biznesmen udostępnia sporo momentów z domowego zacisza.

W weekend Daniel pochwalił się czasem spędzonym w towarzystwie żony, teściowej i córki. Na zdjęciach ich relacje wyglądają na wzorowe. Martyniuk sprawia wrażenie idealnego męża, ojca i zięcia. Syn króla disco-polo nie rozstaje się z córką nawet na chwilę. Malutka Laura towarzyszy mu w codziennych zajęciach, także w chwilach błogiego relaksu:

Laura jest tak cudownym, grzecznym dzieckiem, że nie wyobrażam sobie lepszego. W nocy budzi się tylko raz, podczas karmienia zaraz zasypia – wyznał Daniel jakiś czas temu na swoim Instastory.

Ostatnio na Instagramie pojawiła się fotka, na której możemy podziwiać młodego tatę grającego Star Wars na konsoli w towarzystwie swojej córeczki. Dziewczynka w uroczy sposób wspomaga ojca trzymając słodko swoje małe rączki na joysticku.

Zobaczcie, jak Daniel od najmłodszych lat uczy córkę lansu na odpowiednim poziomie 😉

Zobacz: Biznes Daniela Martyniuka na wyprzedaży. Taka cena to istne szaleństwo! Mega okazja! 

Zobacz: Daniel Martyniuk szaleje ze szczęścia na rodzinnej majówce! Syn króla disco polo pochwalił się swoją córką, żoną oraz teściową!

Zobacz: Zenon Martyniuk prawie nie ma kontaktu z wnuczką! Publicznie opowiedział o całej sytuacji


Daniel Martyniuk spędza czas z córką

Daniel Martyniuk spędza czas z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk z rodziną

Daniel Martyniuk z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×