Zenek postawił się synowi. Daniel Martyniuk stracił w oczach ojca, zyskała jego żona

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk jest zachwycony swoją synową, Eweliną. Gdy Daniel stracił w oczach króla disco-polo, jego żona bardzo zyskała. Czego chciałby dla niej muzyk?

Daniel Martyniuk trafił za kratki. Opuścił areszt przed terminem dzięki kaucji, którą prawdopodobnie wpłacił jego ojciec. Syn króla disco polo podobno obiecał poprawę i wybrał się z rodzicami do Białowieży. Wolny czas spędzał z aparatem w dłoni, a zdjęcia publikował w sieci. Nie trwało to jednak długo.

Gdy Martyniuk wybrał się do Warszawy, opublikował filmik na Instagramie, w którym padają groźby. Są skierowane m.in. do właścicieli sklepu, którego obsługa miała rzekomo użyć gazu pieprzowego. Korzystając z długiego weekendu, pojechał nad polskie morze, czym także pochwalił się w sieci. Trzymając w ręce butelkę piwa, powiedział:

Siema wszystkim teraz, nie chciałem wcześniej nagrywać.

Zenek Martyniuk wspiera żonę Daniela

Daniel Martyniuk jest na wolności od ponad miesiąca, w tym czasie podobno nie odwiedził żony, Eweliny i ich córki Laury. Znajomy rodziny w rozmowie z Super Expressem zdradza, że rozwód jest niemal nieunikniony. Chociaż bywało między nimi lepiej, ostatnio ich relacje się pogorszyły.

Gdy Daniel nie może dogadać się z żoną, jego rodzice są nią zachwyceni. Tabloid donosi, że traktują ją niemal jak córkę. Mają z nią lepsze relacje niż z własnym synem:

Nawet Zenek i Danusia są bardziej za nią niż za Danielem, bo dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną, który by ją kochał i szanował, a także zaakceptował Laurę – mówi przyjaciel rodziny w rozmowie z tabloidem.

Martyniuk wniosła pozew o rozwód już kilka miesięcy temu. Gdyby nie pandemia koronawirusa, do pierwszej rozprawy doszłoby już 24 marca.


Ewelina – żona Daniela Martyniuka

Ewelina – żona Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej

Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie

Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×