Totalna kompromitacja syna Zenka Martyniuka w modnym barze. Mamy ciarki wstydu od samego czytania

Daniel Martyniuk - komentarz

Daniel Martyniuk - komentarz

Daniel Martyniuk wczoraj późnym wieczorem opublikował relację, w której opisuje, co mu się przydarzyło w barze newonce.radio i sklepie z odzieżą streetwearową Grail Point. Dzisiaj w mediach pojawiły się kmentrze z wymienionych miejsc.

Daniel Martyniuk  po wybrykach podczas kwarantanny, po których wylądował w areszcie, obiecał solennie, że się poprawi. Ukrył się z rodzicami w Puszczy Białowieskiej i złożył Danusi i Zenkowi przyrzeczenie – nigdy więcej wybryków.

Obiecał im poprawę – zdradził bliski znajomy rodziny Faktowi. Spędzają razem mnóstwo czasu. Rozmawiają, spacerują. Ostatnio byli w Białowieży.

Jednak wczoraj wieczorem nieźle narozrabiał, a w relacji na Instagramie o wszystkim opowiedział, a dodatkowo posunął się do gróźb. Oczywiście wszystko zniknęło z profilu. Dzisiaj o komentarz poproszony został CEO newonce.media, Michał Michalski.

Dlaczego Daniel Martyniuk został wyrzucony z baru newonce.radio?

Daniel Martyniuk postanowił na chwile opuścić ostoję w Puszczy Białowieskiej i wybrać się do stolicy. Podczas wypadu do Warszawy odwiedził najmodniejsze miejsca i nie zapomniał pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych. Ostatecznie wyprawa nie poszła jednak po jego myśli, coś poszło zdecydowanie nie tak. Wnioskując z relacji Daniela, został on wyproszony ze sklepu z odzieżą streetwearową Grail Point, a także z newonce.baru, co bardzo go rozsierdziło. Oprócz gróźb karalnych i stwierdzenia, że potraktowano go źle, bo jest problem, z tym że jest synem Zenka, zapytał także.

Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej? Bo co, bo nie jestem, nie wiem… Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy – mówił młody Martyniuk.

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk – groźby na Instagramie

Dzisiaj sytuację skomentował Michał Michalski, który jest CEO newonce.media. Odniósł się do nocnych zwierzeń Daniela.

Potwierdzam, że wczoraj, około godziny 21, p. Daniel Martyniuk został wyproszony z ogródka newonce.baru. Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne – powiedział Pudelkowi.

Trudno powiedzieć, czy Daniel wyciągnie wnioski z zaistniałej sytuacji. Jest obawa, że może nie dotrze do niego to, że wczoraj poniósł po prostu konsekwencje swojego zachowania.


Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×