Biznes Daniela Martyniuka na wyprzedaży. Taka cena to istne szaleństwo! Mega okazja! 

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk sprzedaje bar. Chociaż początkowo od nowego właściciela chciał ponad milion złotych, w ostatnim czasie cenę postanowił znacząco obniżyć. Za jaką kwotę ostatecznie chce go sprzedać? 

Daniel Martyniuk  do niedawna przedstawiał się jako poważny pan biznesmen, który prowadzi świetnie prosperujący bar w Białymstoku. Miejscówka cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców i turystów. W końcu każdy chciałby zobaczyć, jak od środka wygląda biznes zarządzany przez syna samego króla disco-polo. Czas zweryfikował jednak ambitne plany czupurnego 30-latka, który postanowił wystawić bar na sprzedaż.

Na początku za lokal zażyczył sobie gigantyczną kwotę, która idealnie wpisuje się w trendy cenowe, ale panujące w Warszawie. Po chwili okazało się, że lokalni przedsiębiorcy nie są w stanie spełnić finansowych oczekiwań Martyniuka, przez co Daniel musiał zmniejszyć kwotę, i to aż o 50%!

Chciałbym przekazać wszystkim zainteresowanym kupcom Jacka, że Jack nie jest na sprzedaż za 300, 399 tysięcy też nie jest. Jest to na sprzedaż za milion dwieście tysięcy – zdradził Daniel jakiś czas temu.

Obecnie bar po Martyniuku kosztuje tylko 650 tysięcy złotych! Cenową mega okazję oficjalnie potwierdziła matka Daniela:

Cena była zbyt wysoka, więc zdecydowaliśmy się ją obniżyć. Cały czas próbujemy sprzedać ten lokal. Jest nim zainteresowany jeden z przedsiębiorców z Hajnówki. Niedługo mąż ma się z nim osobiście spotkać – poinformowała Danuta Martyniuk w rozmowie z tabloidem.

Czy tym razem Daniel pozbędzie się problemu i wreszcie sprzeda swój lokal? Cóż, 300 i 399 tysięcy złotych to wciąż nie jest…

Zobacz: Daniel Martyniuk szaleje ze szczęścia na rodzinnej majówce! Syn króla disco polo pochwalił się swoją córką, żoną oraz teściową!

Zobacz: Zenon Martyniuk prawie nie ma kontaktu z wnuczką! Publicznie opowiedział o całej sytuacji

Zobacz: Daniel Martyniuk pokazał córkę! Pierwszy raz widzimy tak uroczą Laurę


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na zakupach w Vitkacu

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na zakupach w Vitkacu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×