Dramat królowej życia. Wydała fortunę na buty na sylwestra, ale ich nie włoży. Sprawa jest bardzo poważna

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska opublikowała nowy post, w którym pisze, że na sylwestra przygotowuje się w ostatniej chwili. Podzieliła się też swoim małym dramatem. Przez wypadek, któremu uległa w ubiegłym roku, nie założy wymarzonych butów, jakie właśnie kupiła. Jak wyglądają?

Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną popularność i sympatię dzięki programowi Królowe życia. Pokazuje w nim swoje życie. Towarzyszą jej syn Conan, a także przyjaciele Jacuś i Edzia. Czy z nimi spędzi sylwestra? Tego nie wiadomo, pewne jednak jest, że szykować się będzie w ostatniej chwili i, że nie nałoży wymarzonych butów.

Dagmara Kaźmierska – jak przygotowuje się do sylwestra 2019?

Dagmara Kaźmierska jest zawsze optymistyczna, uśmiechnięta i niezwykle szczera. Nie zawsze jednak jest w jej życiu kolorowo. Kaźmierska, w maju uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. O mały włos nie doszło do tragedii, na szczęście Dagmarze udało się wyjść z tego wszystkiego cało. Dość poważnie uszkodziła nogi, nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci do pełnej sprawności. Niestety wypadek spowodował też, że nie będzie mogła na tegorocznego sylwestra ubrać wspaniałych butów, które właśnie sobie kupiła.

Dagmara Kaźmierska wymarzone buty

Dagmara Kaźmierska wymarzone buty

Oprócz tego drobnego dramatu, wszystko wydaje się być u niej w jak najlepszym porządku. Święta spędziła w luksusach w ciepłych krajach. Niedawno zdradziła, że jest zakochana, więc oprócz wypadku, rok 2019 może uznać za nawet udany.

Do tego ma liczne grono oddanych fanów, i to im dedykowała niedawny wpis na Instagramie. Pyta, w swoim niepodrabialnym stylu, jak idą przygotowania do ostatniej imprezy roku.

I co tam z Wami się dzieje moje robaczki ? Sukienki , brokaty , szmery , bajery, wszystko już jest ? Czy na ostatnią chwilę tak jak u mnie Całuję mocno. I radosnego dnia życzę – napisała.

Jak na jej post odpowiedzieli jej fani?

  • Szukam czegoś w co się zmieszczę, pamiętasz jak w wakacje mówiłaś, żeby nie brać pieska tylko dzidzie robić .. no to posłuchaliśmy.
  • Daga, jaka Ty jesteś piękna.
  • Na ostatnią chwilę? Raczej na ostatnie sekundy jak co roku u mnie, ale zawsze efekt jest piorunujący nawet jeśli jest w piżamie.
  • U mnie w tym roku bez brokatów bez szmerów i bez bajerów. W tym roku spędzam sylwestra niestety samotnie z lampką winka. Życzę pomyślnego Nowego Roku, a przede wszystkim dużo zdrówka – padają różne komentarze.

Mamy nadzieję, że za rok Dagmara nałoży nawet najbardziej ekstremalne szpilki i już nie będzie pamiętała o wypadku.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska nową gwiazdą „Rancza”? Królowa Życia pokazała zdjęcie, które namieszało w sieci


Dagmara Kaźmierska plany na sylwestra 2019

Dagmara Kaźmierska plany na sylwestra 2019

Dagmara Kaźmierska wymarzone buty

Dagmara Kaźmierska wymarzone buty

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×