Dagmara Kaźmierska swoją stylizacją rozbiła bank. Udowodniła, że tytuł Królowej Sylwestra należy do niej

Dagmara Kaźmierska - Sylwester 2019

Dagmara Kaźmierska - Sylwester 2019

Dagmara Kaźmierska, mimo tego, że w 2019 roku przeżyła dramatyczny wypadek, w nowy rok wkroczyła z wielką werwą i uśmiechem, jak na Królową Życia przystało. Jej zdjęcie z imprezy sylwestrowej jest hitem.

Dagmara Kaźmierska jest bardzo popularna i lubiana dzięki programowi Królowe życia. Towarzyszą jej w nim syn Conan, a także przyjaciele Jacuś i Edzia. Czy z nimi spędziła sylwestra? Tego nie wiadomo, pewne jednak jest, że bawiła się świetnie, a jej zdjęcie jest już hitem internetu.

Dagmara Kaźmierska – jak wyglądała w sylwestra 2019?

Dagmara Kaźmierska to wielka optymistka, jest prawie zawsze uśmiechnięta i niezwykle szczera. Nie zawsze jednak jest w jej życiu łatwo i przyjemnie. W maju uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. O mały włos nie doszło do tragedii, na szczęście udało się jej wyjść z tego wszystkiego cało. Jednak dość poważnie uszkodziła nogi, nie wiadomo, czy kiedykolwiek wróci do pełnej sprawności. Niestety wypadek spowodował też, że nie będzie mogła na tegorocznego sylwestra ubrać wspaniałych butów, które sobie kupiła, ale ona – w swoim stylu – i tak postanowiła poszaleć w ostatnią noc roku.

Sylwestra Dagmara Kaźmierska spędziła w Klubie Feniks w Krakowie. Na swoim Instagramie opublikowała fotkę z przyjaciółką, na której wygląda pięknie. W czarnej, klasycznej sukience, rozpuszczonych blond lokach i złotej biżuterii błyszczała niczym diament. Przyznacie, że skromnie jak na Królową Życia, ale za to jaka klasa!

Kochani, W nadchodzącym Nowym Roku. Niech się Wam wszystko spełni . Bądźcie w zdrowiu i radości . Miejcie koło siebie samych cudownych ludzi . Jeśli nie mnóstwo to choć jednego. Takiego , który Was nigdy nie oszuka , nie wykorzysta . Nie opuści , kiedy stwierdzi , że nie Jesteście Mu już potrzebni .Tylko będzie dla Was wsparciem . A jeśli będziecie w chwilach słabości bliscy poddania się to kopnie Was w tyłek i każe iść dalej. I obojętne czy to będzie kobieta , czy mężczyzna. Takiego człowieka Wam życzę. JAKIEGO? PRAWDZIWEGO. Niech Wam się darzy Kochani. Wasza Dagmarka – życzyła swoim fanom w noc sylwestrową Kaźmierska.

View this post on Instagram

❤️Kochani ❤️W nadchodzącym Nowym Roku ????????????Niech się Wam wszystko spełni . Bądżcie w zdrowiu i radości . Miejcie koło siebie samych cudownych ludzi . Jeśli nie mnóstwo to choć jednego ❤️Takiego , który Was nigdy nie oszuka , nie wykorzysta . Nie opuści , kiedy stwierdzi , że nie Jesteście Mu już potrzebni .Tylko będzie dla Was wsparciem .A jeśli będziecie w chwilach słabości bliscy poddania się to kopnie Was w tyłek i każe iść dalej ????????I obojętne czy to będzie kobieta , czy mężczyzna ????Takiego człowieka Wam życzę ❤️????????JAKIEGO ?PRAWDZIWEGO ❤️Niech Wam się darzy Kochani ❤️Wasza Dagmarka ❤️ @krolowe_zycia_official @ttv.pl #nowyrok #krolowezycia #króloweżycia #dagmarakazmierska #dagmarakaźmierska ❤️

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Obserwujący Dagmary podziękowali jej za życzenia, gwiazda otrzymała też od nich wiele ciepłych słów. Internauci wspierają jej walkę o zdrowie i życzą wszystkiego najlepszego nachodzącego roku.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska nową gwiazdą „Rancza”? Królowa Życia pokazała zdjęcie, które namieszało w sieci


Sylwester 2019 - Dagmara Kaźmierska

Sylwester 2019 - Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska plany na sylwestra 2019

Dagmara Kaźmierska plany na sylwestra 2019

Dagmara Kaźmierska wymarzone buty

Dagmara Kaźmierska wymarzone buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×