A to niespodzianka! Matka Julii Wieniawy została menadżerką kolejnej gwiazdy

Marta Wieniawa-Narkiewicz z Julią Wieniawą

Mama Julii Wieniawy, Marta Wieniawa-Narkiewicz została menadżerką kolejnej gwiazdy polskiego filmu. Nie zgadniecie - tak, chodzi o Weronikę Rosati. Zobaczcie, jak do tego doszło.

Julia Wieniawa, odkąd kilka lat temu pojawiła się w serialu Rodzinka.pl, wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Od dłuższego czasu nie tylko pojawia się w kampaniach reklamowych, ale także realizuje nowe projekty, grywając u największych, polskich reżyserów. Stoi za tym jej menadżerka i mama w jednej osobie – Marta Wieniawa-Narkiewicz. Teraz zajmie się rozwojem kariery samej Weroniki Rosati.

Zobacz: Julia Wieniawa ma brzydki nałóg. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku

Julia Wieniawa i Weronika Rosati – przyjaźń

Mimo, że uważa się, iż prawdziwe przyjaźnie nie zdarzają się w świecie show biznesu, w przypadku Weroniki Rosati i Julii Wieniawy może być całkiem inaczej.  Aktorki poznały się bliżej na planie serialu Zawsze warto, i zawiązała się pomiędzy nimi nić sympatii, która wydaje się zamieniać w przyjaźń i jest absolutnie pozbawiona podtekstów.

Przypomnijmy, że Julia zaliczyła małą wpadkę w tej relacji, pokazując na swoim Instagramie twarz córeczki Rosati, Elizabeth, ale dziewczyny szybko  sobie to wyjaśniły.

Weronika nie szczędzi też słów uznania i komplementuje młodszą koleżankę, podziwiając jej talent aktorski i zdolności muzyczne. Rosati, która ma za sobą doświadczenia w amerykańskich produkcjach stwierdziła, że widzi dla niej szansę podboju Hollywood.

Zobacz: Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie: „Chciałam to wysłać prywatnie”. Co na to aktorka?

Marta Wieniawa-Narkiewicz – nowym menadżerem Weroniki Rosati

Weronice udało się nawiązać dobrą relację także z mamą Julii. Marta Wieniawa-Narkiewicz cały czas czuwa nad karierą córki i to ona dba o to, by sprawy finansowe młodej aktorki były załatwiane należycie, a jej konto zasilały odpowiednie kwoty. Jak donosi nasze źródło, mamagerka – jak ją nazywa Julia – weźmie pod profesjonalną opiekę także Weronikę Rosati.

Weronika i Marta Wieniawa-Narkiewicz poznały się przy okazji serialu, w którym aktorki grają razem. Rosati narzekała wtedy, że w Polsce nie ma dobrych managerów. Zwłaszcza po skandalach z Robertem Śmigielskim, miała trudności ze znalezieniem profesjonalnej opieki. Pani Marta stwierdziła, że może wziąć ją pod swoje skrzydła. Rosati podobno jest zachwycona. Liczy na wiele intratnych kontraktów.

Te informacje u źródła potwierdził Pudelek.pl.

Mama Julii zajmie się moim managmentem, od strony kontraktów instagramowych i reklamowych, bo moja agencja aktorska tego nie prowadzi – powiedziała portalowi Weronika.

Życzymy paniom owocnej współpracy.

Zobacz: Wieniawa cała w H&M! Tylko patrzeć jak jej stylizacja się wyprzeda


Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Marta Wieniawa w codziennej stylizacji

Julia Wieniawa z mamą Martą

Julia Wieniawa z mamą Martą

Marta Wieniawa jest menadżerką Julii Wieniawy

Marta Wieniawa jest menadżerką Julii Wieniawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×