Cristiano Ronaldo pozuje z najstarszym synem. Junior to skóra zdjęta z ojca. 11-latek już może się pochwalić muskulaturą

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo pokazał w sieci najnowsze zdjęcie z najstarszym synem. 11-letni Cristiano Junior to skóra zdjęta z ojca. Chłopak już może pochwalić się mięśniami brzucha. Zobaczcie zdjęcie. 

Cristiano Ronaldo to jedna z największych gwiazd piłki nożnej w historii tego sportu. Już od dziecka wiedział, że swoją przyszłość chce związać z boiskiem. Do pierwszego klubu trafił, mając zaledwie 8 lat. Na to, co osiągnął, pracował niezwykle ciężko i kosztowało go to wiele wyrzeczeń. Opłacało się jednak włożyć sporo wysiłku w to, by doczekać tak spektakularnego sukcesu. W zeszłym roku na gali Globe Soccer Awards, która odbyła się w Dubaju, został wyróżniony pucharem dla Najlepszego piłkarza XXI wieku. Obecnie kapitan narodowej drużyny Portugalii gra na pozycji napastnika w klubie Juventus, gdzie jest jednym z filarów zespołu.

Oprócz sportowej kariery piłkarz postawił także na rodzinę. Razem ze swoją partnerką Georginą Rodriguez wychowuje czworo dzieci. Najstarszy z rodzeństwa to Cristiano Junior, który ma już 11 lat. Ronaldo jest też ojcem trzyletnich bliźniąt – Evy i Mateo. Pod koniec 2017 roku na świat przyszła jedyna biologiczna córka pary – Alana Martina. Starsze pociechy urodziły wynajęte przez piłkarza surogatki.

Cristiano Ronaldo z synem pokazali umięśnione ciała

Cristiano stara się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną, a jego najstarszy syn napawa go wyjątkową dumą. Wiadomo już, że sportowiec chce, aby poszedł on w jego ślady, a chłopak zdecydowanie podziela pasję ojca do piłki nożnej. Dumny tata wiele razy chwalił się w sieci ich wspólnymi treningami i pokazywał umiejętności Juniora. 11- latek pomimo tego, że może liczyć na beztroskie dzieciństwo, to piłkarz bardzo pilnuje jego diety. Podchodzi do tego niezwykle restrykcyjnie.

Mój syn ma już 10 lat. Jest mi miło, gdy spogląda na mnie i widzę, że ma ochotę robić to samo w życiu. Jestem dla niego bardzo surowy, przyznaję. Pije czasami Colę, zdarza się, że Fantę. Doprowadza mnie to do szału. A kiedy widzę go z chipsami, to opadają mi ręce – mówi piłkarz.

Efekty wspólnych treningów Ronaldo i 11-latka są widoczne gołym okiem. Młody piłkarz zdecydowanie odziedziczył talent po ojcu i już posługuje się piłką niemal jak zawodowiec. Ojciec pracuje też nad kondycją Juniora. Na ostatnim wspólnym zdjęciu z synem obydwoje pokazali umięśnione ciała i sześciopaki na brzuchu. Trzeba przyznać, że są do siebie niezwykle podobni.

Nigdy nie pozwól, aby to, czego nie możesz zrobić, przeszkodziło w tym, co możesz zrobić – podpisał wspólne zdjęcie Ronaldo.

Fani zawodnika Juventusu nie przeszli obok tego kadru obojętnie, a pod adresem Cristiano i jego syna posypały się komplementy. Internauci już upatrują w Juniorze godnego następcy swojego ojca. Można się domyślać, że za kilka lat usłyszymy o jego sportowych sukcesach.


Cristiano Ronaldo z synem

Cristiano Ronaldo z synem

Cristiano Ronaldo z synem Juniorem

Cristiano Ronaldo z synem Juniorem

Cristiano Ronaldo z synem Juniorem

Cristiano Ronaldo z synem Juniorem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×