Cristiano Ronaldo świętuje 36. urodziny. Piłkarz pochwalił się zdjęciami z przyjęcia. Dzieci przygotowały dla niego wyjątkowy prezent

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo skończył 36 lat. Piłkarz świętował w gronie najbliższej rodziny. Na profilu pochwalił się zdjęciem z przyjęcia, które przygotowała dla niego Georgina z dziećmi. 

Cristino Ronaldo jest jedną z największych gwiazd piłki nożnej w historii tego sportu. Karierę rozpoczynał już jako nastolatek i wtedy też dołączył do reprezentacji Portugalii. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość pucharów i wyróżnień. W jego życiu sukces goni sukces, a to wszystko za sprawą determinacji i ciężkiej pracy na boisku. Utytułowany sportowiec zdołał założyć także przykładną rodzinę. Razem ze swoją ukochaną Geroginą wychowują wspólnie czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza to Cristiano Junior. 10-latek napawa go wyjątkową dumą, a Ronaldo już teraz widzi w nim swojego następcę i powoli wprowadza go w tajniki sportu.

Jest on także ojcem prawie czteroletnich bliźniąt Evy i Mateo. Swoje trzecie urodziny pod koniec zeszłego roku obchodziła także jego najmłodsza córeczka – Alana Martina. Dziewczynka jest jedyną biologiczną córką pary. Starsze dzieci urodziła dla Cristiano wynajęta surogatka. Rodzina jest ze sobą bardzo związana, co możemy zobaczyć na kolejnych kadrach publikowanych w social mediach. Dzisiaj wszyscy razem świętują 36. urodziny sportowca.

Cristiano Ronaldo skończył 36 lat

Cristiano Ronaldo często pokazuje w social mediach, jak spędza czas z najbliższymi. Rodzina przykłada bardzo dużą wagę do tego, aby celebrować najważniejsze wspólne momenty. Jednym z nich są niewątpliwie urodziny kolejnych jej członków. Dzieci piłkarza zawsze mogą liczyć na szereg atrakcji, które przygotowują dla nich rodzice, teraz pociechy Ronaldo przygotowały piękne przyjęcie dla swojego taty.

Nie zabrakło oczywiście uroczych dekoracji i mnóstwa kwiatów. Na stole pojawił się także piękny tort w barwach narodowych Portugalii, który jest prezentem od jego dzieci. Widać, że wszystkim dopisywał znakomity humor.

36 lat, niewiarygodne! Wydaje się, że wszystko zaczęło się wczoraj, ale ta podróż jest już pełna przygód i historii do zapamiętania. Moja pierwsza piłka, moja pierwsza drużyna, mój pierwszy gol … Czas leci!

Ronaldo świętuje nie tylko kolejne urodziny, ale także 2o-lecie swojej zawodowej kariery. Piłkarz zapowiedział także, że nie ma jak na razie zamiaru pożegnać się z boiskiem. Obiecał, że cały czas będzie dawał z siebie 100% swoich umiejętności.

Pod postem Ronaldo pojawiło się setki tysięcy urodzinowych życzeń od fanów z całego świata. My również się do nich przyłączamy.


Cristiano Ronaldo skończył 36 lat

Cristiano Ronaldo skończył 36 lat

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa

Łysy Cristiano Ronaldo na kwarantannie

Łysy Cristiano Ronaldo na kwarantannie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×