Maleńkie córeczki Ronaldo w samodzielnie wykonanym makijażu. Nie sposób oderwać od nich wzroku. Jedna z nich to klon piłkarza

Córki Cristiano Ronaldo

Córki Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez rozbawiła internautów do łez, kiedy opublikowała zdjęcie malutkich córek w makijażu, który dziewczynki same sobie wykonały. Jak wyglądały pociechy Cristiano Ronaldo?

Jeden z najlepiej zarabiających na świecie piłkarzy, Cristiano Ronaldo, świetnie odnajduje się także w roli ojca czworga dzieci. W 2010 roku został tatą Cristiano Juniora, a w 2017 roku na świat przyszło aż troje jego pociech – urodzone przez surogatkę bliźnięta Eva i Mateo, a później także córeczka Alana Martina z jego związku z Georginą Rodriguez.

Piękna modelka, odkąd związała się z jednym najsłynniejszych piłkarzy naszych czasów, jest pod nieustanną obserwacją mediów. Jednak piękna modelka jest do tego przyzwyczajona i sama także prężnie prowadzi swoje social media, na których możemy podziwiać efekty jej wyzwań zawodowych, ale także kadry rodzinne. W sobotę podzieliła się zdjęciem, które rozbawiło internautów do łez.

Córki Cristiano Ronaldo zrobiły sobie makijaż

Ronaldo nie ukrywa, że rodzina jest dla niego największą wartością. Jego ojciec nie doczekał największych sukcesów syna, ale w wielu wywiadach znany piłkarz podkreśla, że miał w tacie najwierniejszego kibica. Matka gwiazdy futbolu mieszka z nim i jego rodziną. Sportowiec niejednokrotnie mówił o tym, że to jej poświęcenie spowodowało, że osiągnął tak wielki sukces. Teraz on ma okazję się jej odwdzięczyć, więc dba o to, żeby niczego jej nie brakowało i spełnia każde życzenie.

Sam także założył rodzinę, a od kilku już lat buduje udany związek z piękną Georginą Rodriguez, z którą ma córkę, Alanę Martinę. Modelka zastąpiła mamę także pozostałej trójce.

Tym, jak rozwijają się ich dzieci, para dzieli się na Instagramie. Na profilu narzeczonej Ronaldo właśnie pojawiło się zdjęcie córek pary. Niespełna czteroletnie Eva i Alana Martina zrobiły sobie makijaż. Fotografia rozbawiła internautów, a rozczulona Georgina napisała:

Nic więcej do dodania … „Mamo, jesteśmy skarrrrbami” po tym, jak zniszczyły większość mojego makijażu. Nie mogę im nic powiedzieć, bo byłam taka sama (Chociaż nie w takim młodym wieku). Moje dzieci – napisała.

Post dosłownie zalała fala komentarzy. Internauci piszą, że dziewczynki są słodkie i cudownie zrobiły sobie makijaż. Podkreślają także, że widzą niezwykłe podobieństwo do słynnego taty, a jedna z nich to dosłownie klon piłkarza. Jak myślicie?


Córki Cristiano Ronaldo

Córki Cristiano Ronaldo

Dzieci i partnerka Cristiano Ronaldo

Dzieci i partnerka Cristiano Ronaldo

Córki Cristiano Ronaldo

Córki Cristiano Ronaldo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×