Kiedyś była muzycznym odkryciem! Potańczyła z gwiazdami na lodzie i nagle zniknęła! Zobaczcie jak obecnie wygląda zmysłowa Ewa! [ZDJĘCIA]

Co się stało z Ewą Sonnet

32-letnia Ewa Sonnet  zaistniała w mediach w 2003 roku, jako fotomodelka topless na okładce magazynu CKM. Następnie zmysłowa Ewa swoje piękne ciało ulokowała w branży muzycznej, zdecydowała się bowiem zostać słynną piosenkarką. Pomógł jej w tym odkrywca talentów wokalnych – Robert Janson, który zachwycił się Ewą tak bardzo, że po chwili wyszedł jej debiutancki singel I RNB, który zapowiadał jej debiutancką płytę studyjną Nielegalna z piosenkami Jansona.  

Warto wspomnieć, że materiał do płyty zmiksował sam Prince Charles Alexander, współpracujący m.in. z Jennifer Lopez, a zmasterował Tom Coyne, w znanym nowojorskim Sterling Sound Studio! Zatem na bogato!

W 2007 roku Sonnet wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie. Zainteresowanie jej osobą rosło razem z jej biustem, który wówczas miał rozmiar 70E! Ostatnio o Ewie i jej biuście było jednak cicho, celebrytka całkowicie zniknęła z mediów. Czym zajmuje się dziś?

Zmysłowa Ewa obecnie skupiła się  na pracy modelki! Na jej Instagramie lecą iskry od gorących fotek, na których jej ogromny biust ledwo mieści się w kadrze!

Sami zobaczcie co za kaliber!

Coś niebywałego! Do sieci trafiło intymne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama! Królowa Elżbieta nie będzie zadowolona!

Perfumy Kim Kardashian idą jak woda! Nie uwierzycie ile godzin potrzebowała na wyprzedanie wszystkich flakonów!

Marta Wiśniewska jest znowu zakochana jak nastolatka! Wreszcie oficjalnie pokazała światu swojego tajemniczego królewicza!

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×