Książę Karol ma iście królewski gest! Taki prezent wręczył ukochanemu wnukowi

Karol i George

Karol i George

Książę Karol przyszykował wspaniały prezent dla swojego najstarszego wnuka. Co przekazały zagraniczne tabloidy?

Książę Karol może pochwalić się bliską więzią ze swoimi wnukami. Relacje dziadka z Georgem, Charlotte i Louisem można zaobserwować choćby podczas oficjalnych wydarzeń oraz królewskich sesji zdjęciowych, których efekty regularnie publikowane są z okazji urodzin lub innych, rodzinnych okazji.

Szczególna więź łączy go jednak z księciem Georgem. Najstarszy syn Williama i Kate ma obecnie siedem lat i jest pierwszym, wyczekiwanym wnukiem następcy tronu. Co więcej, bardzo przypomina swojego ojca. Twarz, blond włosy z zaczesaną na bok grzywką i szeroki uśmiech to cechy bardzo przypominające kilkuletniego księcia Williama, którego pamiętamy ze zdjęć z księżną Dianą. Wizualne podobieństwo to jednak nie wszystko. Jak kilka razy zdradziła Kate podczas rozmów z poddanymi, w porównaniu do Charlotte, jej syn jest spokojnym, rozważnym i delikatnym chłopcem. Zupełnie jak William, kiedy był dzieckiem.

Kilka lat temu książę Harry zauważył, że George przypomina też samego Karola.

Zobacz, George chodzi tak samo jak nasz ojciec! Albo ojciec chodzi tak, jak George – powiedział do WIlliama w filmie dokumentalnym Elizabeth at 90.

To powoduje, że jego dziadek czuje do niego wyjątkowy sentyment. Nic dziwnego, że zdecydował się go obdarować niezwykłym prezentem.

Jaki prezent książę Karol podarował George’owi?

Książę Karol miał nadzieję, że kiedy przeniesie się do „Buck House” [Buckingham Palace], jego najmłodszy syn, książę Harry i Meghan, uczynią Clarence House swoją miejską rezydencją. Jednak odkąd para porzuciła rodzinę królewską i przeniosła się do Kalifornii, chce posiadłość przekazać znacznie młodszemu panu domu.

Karol chciałby zobaczyć, jak książę George wprowadza się tam, gdy tylko dorośnie – mówi źródło Woman’s Day. – Powiedział księciu Williamowi i Kate o swoich życzeniach i są bardzo poruszeni. To by oznaczało, że George spędzi dorosłe lata tuż obok swojego dziadka.

Wspaniały prezent dziadek przyszykował George’owi, trzeciemu w kolejce do tronu brytyjskiego wnukowi.


Karol ma prezent dla George'a

Karol ma prezent dla George'a

Książę George

Książę George

Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×