Luksusowe samochody, którymi obdarowują się Cleo i Donatan to wielka ściema? Tabloid dotarł do zaskakujących informacji

Cleo i Donatan

Cleo i Donatan

Cleo i Donatan wiele razy informowali w sieci, że kupują sobie wzajemnie bardzo drogie samochody. Całej sprawie przyjrzał się tabloid. Gazeta doszła do zaskakujących ustaleń.

Cleo i Donatan to duet, który kilka lat temu podbił scenę muzyczną piosenką My Słowianie. Utwór łączący w sobie cechy rapu i folkloru podbił serca polskich słuchaczy. Współpraca uznanego w branży producenta i wokalistki zaczęła się w 2013 roku. Teledysk do ich pierwszego wspólnego utworu wyświetlono w serwisie YouTube ponad 81 milionów razy. Będąc na fali popularności, pojawili się także z tym utworem na scenie Eurowizji. Udało im się zająć 14 miejsce. Wydali też razem album Hiper/Chimera, który trafił na szczyt polskiej listy sprzedaży OLiS.

Cleo od kilku lat pracuje na solową karierę, ale z Donatanem cały czas łączy ją przyjaźń. Kilka dni temu producent poinformował, że na walentynki szykuje dla Joanny wyjątkowy prezent. Piosenkarka miała otrzymać od niego auto warte minimum 700 tys. złotych.

Piękny MAYBACH na Walentynki. Odbiór w poniedziałek. Dziele się tym z Wami, ponieważ jak to mawiają influencerki z Dubaju – „Prawdziwe szczęście to móc dawać!” – poinformował Donatan w social mediach.

Samochody Cleo i Donatana. Czy gwiazdy odprowadziły podatek?

Piosenkarka i jej przyjaciel nie mogą narzekać na brak pieniędzy i zdecydowanie uwielbiają obdarowywać się drogimi samochodami. Wspomniany maybach nie jest pierwszym autem, które Donatan podarował Cleo.

W 2016 roku artystka pochwaliła się, że dostała w prezencie bus koncertowy, który mógł kosztować nawet 400 tys. złotych. Kolejnym drogim prezentem było auto, jakie ona sprezentowała Donatanowi. To jednak nie koniec wymiany kosztownych samochodów. Trzy lata temu Cleo ponownie dziękowała za kolejny luksusowy bus, którym będzie podróżowała na koncerty.

Mam go!!! Dzisiaj, dostałam w prezencie nowy bus koncertowy. Jest wspaniały i superwygodny. Jestem bardzo wzruszona. Dziękuję Ci Don za ten niesamowity prezent.

Muzyk kilka tygodni temu pochwalił się także innym samochodem, który był mikołajkowym podarunkiem.

Sprawie postanowił przyjrzeć się bliżej Fakt. Wokalistka i producent nie są bowiem spokrewnieni, co powoduje, że musieliby zapłacić wysokie podatki od darowizn. Tabloid wysłał do nich zapytanie w sprawie przekazania kosztownych podarunków.

Wysłaliśmy do Cleo i Donatana zapytania o to, czy spisali ze sobą umowy darowizn, a jeśli nie, to w jakim trybie przekazują sobie drogie auta. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Nieoficjalnie usłyszeliśmy, że wcale nie przekazywali sobie samochodów na własność – donosi gazeta.

Można się jedynie zastanawiać, czy artyści rzeczywiście sprawią sobie tak drogie prezenty, czy jest to zwykła zabawa w sieci, przez którą chcą wzbudzić zainteresowanie fanów, a co za tym idzie także kolorowej prasy.


Cleo - Mercedes od Donatana

Cleo - Mercedes od Donatana

Cleo - Mercedes od Donatana

Cleo - Mercedes od Donatana

Cleo - Dzień Dobry TVN

Cleo - Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×