Cezary Żak dwukrotnie został wyrzucony z „Rancza”. Zaskakujące wyznanie aktora u Kuby Wojewódzkiego

Cezary Żak

Cezary Żak

Cezary Żak był gościem wtorkowego wydania programu Kuby Wojewódzkiego. Zdradził jeden z sekretów serialu Rancza. Mało kto wiedział, że został dwukrotnie wyrzucony z serialu.

Cezary Żak pierwsze kroki na scenie stawiał we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. Potem nadszedł czas na występy przed kamerą. Zaczął pojawiać się w serialach, które w krótkim czasie zyskiwały na popularności. Przez kilka lat regularnie gościł na planie KlanuPotem był jedną z głównych gwiazd Miodowych lat Rancza.

Żak przez lata obecności w mediach zdobył sporo fanów. Niedawno zaskoczył ich swoją metamorfozą. Zrzucił ponad 30 kilogramów i jak przekonywał w Dzień Dobry TVNpomocne okazało się dobre nastawienie i wiara w to, że się uda:

Zawsze mogę liczyć na moją żonę, podobnie miało to miejsce w zmaganiach z otyłością. Żona wspierała mnie dobrym słowem, motywowała, a czasami po prostu była ze mną w trudach, jakie temu towarzyszyły. Ważne jest też dobre nastawienie, wiara, że się uda. Podobne głosy słyszę od innych osób z otyłością.

Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego zdradził jeden z sekretów Rancza

We wtorek Żak gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Nawiązał do kariery i podkreślił, że ze swoim zawodem będzie zawiązany maksymalnie dziesięć lat. Potem planuje przejść na zasłużoną emeryturę:

Zapowiedziałem Krystynie Jandzie, że będę u niej grać maksymalnie dziesięć lat. Napracowałem się z aktorami starszymi ostatnimi laty. […] Widzę, ile tych starszych aktorów kosztuje uprawianie zawodu. Nie chciałbym tego przeżywać.

Oprócz Żaka, w programie pojawili się także Vito Bambino oraz Agnieszka Więdłocha. Cezary powiedział, że razem z aktorką regularnie spotykają się w pracy. To zdziwiło Kubę Wojewódzkiego, który dopytał:

Naprawdę tak często gracie?

Cezary Żak zażartował ze słów prowadzącego:

No widzisz, research ma słaby, co?

Po chwili Wojewódzki zdradził jeden ze skrywanych sekretów aktora i ujawnił, że dwukrotnie wyrzucono go z serialu Ranczo:

Ja się nie dziwię, że ciebie z tego Rancza wyrzucili, i to dwa razy.

Aktor potwierdził te informacje:

To prawda, to prawda.

Przypomnijmy, że Cezary Żak w serialu Ranczo grał od 2006 roku. Wcielał się w podwójną rolę braci-bliźniaków Pawła i Piotra Koziołów. W scenach, w których obaj bracia występują razem, jego dublerem był Robert Ostolski.

Poniżej możecie zobaczyć rozmowę z reżyserem serialu o kontynuacji i nowych odcinkach.


Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Cezary Żak u Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×