„Vogue” opublikował NAGIE zdjęcie Celine Dion z garderoby! 50-letnia gwiazda ma ciało lepsze od niejednej 20-latki

Celine Dion nago zdjęcia

Celine Dion nago zdjęcia

Celine Dion nago, bez retuszu

Rok temu Celine Dion na paryskim Tygodniu Mody pojawiła się cała w czerni, nosząc żałobę po swoim mężu Rene i bracie Danielu. Od czasu tragicznych wydarzeń minęło już trochę czasu, a diwa powoli wraca ona do swojej szczytowej formy. Coraz częściej można teraz zobaczyć gwiazdę w oryginalnych strojach, uśmiechniętą i pełną życia.

Będąca w europejskiej trasie koncertowej Celine pozwala sobie na więcej niż podczas żałoby. Być może dlatego zdecydowała się udostępnić swoje zdjęcie luksusowemu magazynowi Vogue, który wrzucił je na swojego Instagrama z odpowiednim podpisem. Na zdjęciu gwiazda siedzi naga na krześle w przebieralni podczas przerwy na zmianę kostiumu scenicznego.

Vogue wrzucił naturalną fotkę Celine Dion nago, bez retuszu, i podkreślił jej niezwykłość w komentarzu, pisząc między innymi:

Ubrania chodzą za mną, nie ja za nimi – powiedziała kiedyś Celine Dion, co oznacza, że haute cuture, z całąswoją ręczną robotą i delikatnością musi profesjonalnie sprawdzić się dla pani Dion.

Trzeba przyznać, ze diwa wygląda kwitnąco. Dalibyście jej prawie 50 lat?

Zobacz: Wielki debiut Celine Dion na MET Gala 2017! Swoim zachowaniem na czerwonym dywanie wprowadziła w osłupienie! [WIDEO]

Celine Dion nago

Celine Dion nago

Celine Dion w Vogue

Celine Dion w Vogue


Celine Dion nago

Celine Dion nago

Celine Dion w Vogue

Celine Dion w Vogue

Tamara Gee (Isis Gee) z Celine Dion

Tamara Gee (Isis Gee) z Celine Dion

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×