Wychudzona Céline Dion zafundowała sobie mroczny makijaż oraz szałową fryzurę! Wygląda jak klon Agnieszki Chylińskiej!

Celine Dion, Agnieszka Chylińska

Celine Dion, Agnieszka Chylińska

Céline Dion wkrótce wyda nową płytę. Zanim album trafi do sklepów, gwiazda dumnie prezentuje światu swój odmieniony wizerunek. W jednej z najnowszych stylizacji piosenkarka wygląda jak Agnieszka Chylińska!

Céline Dion wciąż znajduje się w czołówce światowych gwiazd pop. Choć 51-letnia piosenkarka w ostatnim czasie przeszła niewyobrażalny dramat rodzinny, potrafiła się powstać jak Feniks z popiołu. Artystka po śmierci swojego ukochanego męża zawiesiła karierę i wpadła w głęboką depresję. Niebawem ukaże się nowy album artystki, w którym ostro rozlicza się ze swoją traumatyczną przeszłością.

Oprócz powrotu do koncertowania kanadyjska gwiazda zaliczyła sporo spektakularnych przemian. Często pojawiała się odmieniona nie do poznania na prestiżowych imprezach modowych, podczas których szokowała media swoim wizerunkiem. Céline Dion w krótkim czasie bardzo dużo schudła, niektórzy sugerują, że jej obecny wizerunek ociera się o anoreksję. Sama piosenkarka ma w tym temacie inne zdanie:

To, jak wyglądam to moja osobista sprawa. Wszystko co robię jest moją sprawą. Robię wszystko wyłącznie dla siebie. W takiej wersji czuję się świetnie! Obecnie jestem bardzo silna, czuję się również piękna, kobieca i seksowna – powiedziała Céline Dion w wywiadzie udzielonemu dziennikowi The Sun.

Céline Dion jak Agnieszka Chylińska

Ostatnio na profilu piosenkarki pojawiła się zaskakująca fotka, na której Kanadyjka wygląda wyjątkowo świetnie. Jak się jednak okazuje jedna z czołowych gwiazd światowego popu wkleiła swoje stare zdjęcie, które pochodzi z gali MET z 2017, podczas której wokalistka była ambasadorką marki Versace.

Zmysłowa Céline tańczy przy metalowym słupie ubrana w zjawiskową suknię włoskiej marki. Jednak większą uwagę zwraca ciekawa fryzura artystki. Piosenkarka już w 2017 roku miała na głowie stylowego irokeza, z którego obecnie słynie Agnieszka Chylińska. Gwiazda na pierwszy rzut oka swoją posturą, jak również fryzurą i makijażem, przypomina polską piosenkarkę.

Myślicie, że Agnieszka zainspirowała się tym zdjęciem?

Zobacz: To już nie są żarty! Dramatycznie zachudzona Céline Dion budzi lęk swoim wyglądem w tiulowym wampirzym płaszczu!

Zobacz: Céline Dion walczy z anoreksją? Gwiazda oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia

Zobacz: Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


Celine Dion wyglada jak Agnieszka Chylińska

Celine Dion wyglada jak Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska – Fryderyki 2019

Agnieszka Chylińska – Fryderyki 2019

Celine Dion w białej bluzie z kapturem

Celine Dion w białej bluzie z kapturem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×