Zmysłowa Célia Jaunat pręży się przed Grzegorzem Krychowiakiem w seksownej bieliźnie! Ten ogień rozpalił wszystkich internautów! [WIDEO]

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak

Célia Jaunat w samej bieliźnie

Célia Jaunat pokazała w Internecie ciekawy filmik, na którym pręży swoje zgrabne ciało odziane w seksowną białą bieliznę. Ten widok może was doprowadzić do szaleństwa.

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak od ośmiu lat tworzą jedną z najpiękniejszych par sportowego światowego show-biznesu. Ona jest piękną modelką z Francji o zmysłowych kształtach, on należy do czołówki najprzystojniejszych reprezentantów Polski w piłce nożnej. Kiedy Grzegorz poznał swoją Célię modelka miała zaledwie 19 lat, zaś on 21. Od tego czasu są nierozłączni i cieszą się swoim szczęściem na oczach całego świata. Para uwielbia chwalić się na Instagramie luksusowym życiem. Ich profile internetowe to istna telenowela o miłości.

Obecnie Célia z Grzegorzem mieszkają razem w Moskwie, wcześniej modelka studiowała w Bordeaux, jej ukochany z kolei grał wówczas w Stades Reims, potem w FC Nantes. Aktualnie Polak gra w jednym z rosyjskich znanych klubów, zatem para często przebywa w Rosji, która stała się ich azylem i bazą wypadową na nieustające wyjazdy wakacyjne.

Ostatnio Célia pochwaliła się seksownym filmikiem, na którym pozuje w samej bieliźnie:

Tydzień mody skończył się, teraz nadszedł czas, aby skupić się na następnym lecie i być gotowym na trening. Jaki sport uprawiasz? Ja pilates i bieganie – to moja religia – napisała Celia.

Na filmiku modelka pręży się zmysłowo prezentując w pełnej krasie swoje wdzięki. Z tego widoku z całą pewnością najbardziej jest zadowolony Krychowiak, dla którego zjawiskowa Célia jest miłością życia:

 Kobieta życia to coś więcej niż fizyczność. Celia na początku po prostu mi się spodobała. I wciąż ogromnie mi się podoba, bo jest piękna, ale potem zaczyna liczyć się wnętrze, inteligencja, sposób patrzenia na świat. Z czasem zrozumiałem, że uwielbiam jej osobowość, pozytywne nastawienie do życia. To przyszło naturalnie, nie było przełomowego momentu. Jesteśmy razem siedem lat i takich świetnych momentów było naprawdę wiele. Uważam, że o tym, czy związek przetrwa, w 75 procentach decyduje dopasowanie charakterów. Myślę, że dobraliśmy się, pasujemy do siebie, dlatego nasz związek wciąż trwa i – wierzę w to – będzie trwał. – mówił Grzegorz rok temu

Patrząc na załączony materiał wideo doskonale rozumiemy fascynację piłkarza piękną modelką!

Zobaczcie sami:

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/grzegorz-krychowiak-w-slipach-prezy-klate-dla-celii_701851.html

Fani wyśmiali Grzegorza Krychowiaka! Wszystko przez niefortunną stylizację

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat wystąpili w gorącym klipie walentynkowym! Ile namiętności! [WIDEO]


Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na safari

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na safari

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Malediwach

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Malediwach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×