Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarł 47-letni uczestnik wielkiego hitu

Carmelo Cestaro nie żyje

Carmelo Cestaro nie żyje

Carmelo Cestaro, gwiazda programu Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia, nie żyje. Popularny kucharz zmarł nagle, mając zaledwie 47 lat. O jego śmierci poinformowała koleżanka z programu, Sylwia Biały, która w sieci umieściła wzruszający wpis.

Carmelo Cestaro uwielbiał gotować, miał do tego talent, a także wszelkie potrzebne predyspozycje. Ukończył szkołę gastronomiczną, a doświadczenie zdobywał jako kucharz m.in. w Restauracji Osteria Piemonte w Warszawie.

By rozwinąć swoje umiejętności, kilka lat temu zgłosił się do pierwszej edycji programu Hell’s Kitchen Piekielna Kuchnia. Chociaż ostatecznie nie wygrał i zajął jedenaste miejsce, zyskał sympatię zarówno widzów, jak i pozostałych uczestników.

Carmelo Cestaro nie żyje. Przyczyny śmierci nie zostały ujawnione

Kucharz był lubiany wśród kolegów i koleżanek, których w programie. Jedna z nich, Sylwia Biały, która zdobyła drugie miejsce, w mediach społecznościowych przekazała smutną wiadomość – Carmelo Cestaro nie żyje. Mężczyzna zmarł 3 lutego, o czym kucharka poinformowała we wzruszającym wpisie:

Carmelo Spoczywaj w Pokoju. 5.06.1973r. – 3.02.2020 r. Brakuje słów. Zdecydowanie za szybko. Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią – będzie Nam Ciebie Marianku brakowało – czytamy we wpisie.

Śmierć poruszyła nie tylko Sylwię, ale także internautów, którzy w komentarzach pod zdjęciem zwracali się w stronę zarówno kucharza, jak i jego rodziny:

  • Szok. Wyrazy współczucia dla zrozpaczonej rodziny, znajomych i przyjaciół.. Pokój jego duszy racz dać mu Panie.
  • Nie wierzę… Dlaczego tak dobrych ludzi się odbiera? Mam nadzieje, że tam mu będzie lepiej i będzie gotował i robił swoje najlepsze czekoladki.
  • Zdecydowanie za szybko aż trudno w to uwierzyć … Był moim dobrym wirtualnym znajomym zawsze pogodny uśmiechnięty pełny różnych pomysłów.

Przyczyny śmierci nie zostały ujawnione. Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna zmarł nagle. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zobacz także: Koszmarna śmierć gwiazdy „Doktor Quinn”. Wystarczyła chwila nieuwagi


Carmelo Cestaro nie żyje

Carmelo Cestaro nie żyje

Carmelo Cestaro zmarł. Przyczyny śmierci nie są znane

Carmelo Cestaro zmarł. Przyczyny śmierci nie są znane

Carmelo

Carmelo Cestaro brał udział w programie Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×