The Weeknd oszalał? Dopiero teraz publicznie rozprawia się z Seleną Gomez! „Zakochiwanie się w tobie było błędem”

The Weeknd i Selena Gomez

The Weeknd i Selena Gomez

The Weeknd nagrał piosenkę o Selenie Gomez

Wygląda na to, że rozstanie z Seleną Gomez dotknęło Abla Tesfaye bardziej niż był skłonny się do tego przyznać. Raper, szerzej znany jako The Weeknd, w nocy z czwartku na piątek opublikował na swoim Instagramie tajemniczy wpis głoszący jedynie Tonight. Szybko okazało się, że za intrygującą wiadomością kryje się nowe EP muzyka, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych wykonawców w Stanach Zjednoczonych. Co ma wspólnego z Seleną? Jak się okazuje, raper postanowił wyrazić swój smutek i rozgoryczenie po rozstaniu w piosence.

Najnowsza płyta The Weeknda zawiera 6 piosenek i nazywa się My Dear Melancholy. Trzeba przyznać, że wszystkie utwory świetnie wpasowują się w tytuł płyty i są zwyczajnie przygnębiające. Fani nie mają wątpliwości, że płyta powstała z myślą o Gomez, z którą Abel umawiał się przez kilka miesięcy. Para dzieliła się słodkimi zdjęciami w social mediach, nie odstępowała się nawet na krok i sprawiała wrażenie niezwykle szczęśliwej. Ni z tego ni z owego bajka się skończyła, a ich związek rozpadł jak domek z kart. Selena niedługo po rozstaniu wróciła do Justina Biebera, co musiało nieźle zdenerwować porzuconego przez nią rapera.

W utworze Call Out My Name fani muzyka bez problemu dopatrzyli się nawiązań do pięknej wokalistki i ich uczuciowej relacji:

Znaleźliśmy się, a ja pomogłem Ci wydostać się z zepsutego miejsca. Pocieszyłaś mnie, ale zakochiwanie się w tobie było błędem.

(…)

Powiedziałem, że nie czuję nic, ale kłamałem. Niemal wyciąłem kawałek samego siebie dla twojego życia. Myślę, że byłem dla ciebie po prostu kolejnym przystankiem. Podjęłaś decyzję. Po prostu zmarnowałaś mój czas

Nie da się ukryć, że tekst piosenki może kojarzyć się z Seleną. Posłuchajcie i sami oceńcie:

Śliczna Selena Gomez paradowała po ulicy bez stanika! Tak niegrzeczna jeszcze nie była!

Rozebrana Selena Gomez zagrała Justinowi Bieberowi na nosie! Błyskawicznie znalazła pocieszenie w objęciach innego przystojniaka!

Śliczniutka Selena Gomez pokazała swoje cudowne ciało w seksownej bieliźnie! Fani ugotowani!


Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd na MET Gala 2017

Selena Gomez i The Weeknd na MET Gala 2017

Selena Gomez i The Weeknd - MET Gala 2017, kreacja: Coach

Selena Gomez i The Weeknd - MET Gala 2017, kreacja: Coach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×