Zapomnijcie o gorącej modelce. Na okładce „Playboya” pojawił się… rozebrany mężczyzna. Gwiazda LGBT pręży wdzięki w damskich ciuszkach

Gej na okładce Playboya

Gej na okładce Playboya

Okładka Playboya na październik 2021 wywołuje sporo kontrowersji. Zamiast ponętnej modelki, podziwiamy… atrakcyjnego geja. Pierwszy raz magazyn zdecydował się na taki krok. To ukłon w kierunku czytelników LGBT.

Hugh Hefner blisko 70 lat temu stworzył magazyn Playboy. Swego czasu gazeta cieszyła się ogromną popularnością. Znajdowały się w niej roznegliżowane sesje zdjęciowe najpiękniejszych kobiet świata. W 2016 roku całkowicie zrezygnowano z pokazywania nagich ciał. Po prześledzeniu wyników sprzedażowych uznano to za błąd i niespełna po roku ponownie można było podziwiać kobiece wdzięki. Świerszczyk od zawsze adresowany był do mężczyzn. Właściciel postanowił jednak poszerzyć horyzonty i po raz pierwszy zadowolić… gejów.

Pierwszy gej na okładce Playboya

Na oficjalnym koncie Playboya na Instagramie pojawiła się okładka październikowego wydania. Nastąpił przełom, ponieważ magazyn po raz pierwszy w historii zdobi nie gorąca modelka, a homoseksualny mężczyzna ubrany w damskie ciuszki – rajstopy, buty na obcasie i gorset, spod którego wynurza się jego umięśniony tors.

Bretman Rock jest beauty influencerem. 23-latek jest trzecim z kolei facetem, który zagościł na okładce. Wcześniej ten zaszczyt miał założyciel Hugh Hefner, a później raper Bad Bunny. Nie ma wątpliwości, że Bretman wpisze się w historię magazynu:

To, że „Playboy” ma mężczyznę na okładce, to wielka sprawa dla społeczności LGBT. To wszystko jest dla mnie takie surrealistyczne – mówi o swoim osiągnięciu.

Kim jest Bretman Rock?

Bretman Rock urodził się 31 lipca 1998 roku na Filipinach. 23-latek jest twórcą internetowym. Popularność zyskał w 2015 roku za sprawą swojego kanału na YouTube, kiedy jeden z jego filmików stał się viralem. Mężczyzna tworzy poradniki makijażowe. Jego niebanalne poczucie humoru i ogromne zasięgi sprawiły, że otrzymał od stacji MTV propozycję prowadzenia własnego programu.

W tym roku wyemitowano odcinki, dzięki czemu fani mogli go bliżej poznać. Jego niewątpliwy sukces został wielokrotnie nagradzany. Jest zdobywcą nagrody People’s Choice Awards w kategorii Beauty Influencer oraz MTV Movie and TV Awards za swój program telewizyjny.

Jak się okazuje Bretman w przeszłości miał już okazję gościć na okładce. W 2019 roku pozował dla magazynu Gay Times.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z sesji dla Playboya.


IMG-8528
Bretman Rock -

Bretman Rock - "Playboy"

Bretman Rock -

Bretman Rock - "Playboy"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×