Nowe fakty na temat rozpadu związku Iriny Shayk z Bradleyem Cooperem! Już wiadomo jak bardzo przyłożyła się do tego Lady Gaga!

W zagranicznych mediach gruchnęła ostatnio informacja o rozpadzie związku Bradleya Coopera z Iriną Shayk. Wielu obserwatorów twierdzi, że do tego dramatu znacznie przyczyniła się Lady Gaga. Już wiadomo jakie są fakty.

Fani przystojnego Bradleya Coopera oraz seksownej Iriny Shayk w ostatnim czasie są bombardowani przez media smutnymi wieściami. Już wiadomo, że piękna para zakończyła swój związek. Boska Irina w czwartek spakowała swoje walizki i wyprowadziła się od byłego partnera. Ich 4-letni związek od samego początku wzbudzał wiele emocji, szczególnie gdy na świecie pojawiła się ich śliczna córeczka. Bradley ostatnio stał  się smakowitym kąskiem dla mediów, gdy nieoczekiwanie został wybitnym reżyserem i bohaterem swojego głośnego filmu Narodziny gwiazdy, w którym odegrał sporo namiętnych scen z Lady Gagą.

Aktor po sukcesie swojego filmu bardzo zbliżył się do swojej filmowej gwiazdy. Plotkowano nawet, że Cooper i Gaga mają ognisty romans, który rozpoczął się na planie oscarowej produkcji. Fani Lady Gagi byli przekonani, że ich idolka rozstała się ze swoim narzeczonym Christianem Carino właśnie dla Bradleya. W ostatnim czasie pojawiły się jednak nowe informacje w temacie gorących relacji między duetem. Niestety informator hollywoodlife.com obalił plotki o rzekomym romansie gwiazd, twierdząc, że między nimi jest tylko przyjaźń:

Zbudowali tę przyjaźń na planie i przeprowadzili wiele rozmów, ponieważ oboje byli w związkach, które się zepsuły. Doświadczyli podobnych problemów. Bradley zaufał Gadze ta wspierała go rozmową, bo oboje mają podobne doświadczenia, jeśli chodzi o karierę i związki. Wielu uważa, że ​​doprowadzi to do tego, że będą razem, ale teraz tak nie jest. Bradley potrzebuje przyjaciela, a ona jest przy nim. Nie przyczyniła się do rozpadu jego związku z Iriną – czytamy na łamach serwisu.

Zatem wszystko na to wskazuje, że Bradley Cooper i Lady Gaga nie mają jednak romansu.

Ciekawe więc, co było prawdziwą przyczyną rozpadu związku Bradleya z Iriną?

Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

Obładowana torbami Irina Shayk wyprowadza się od Bradleya Coopera! Paparazzi uwiecznili wszystkona zdjęciach! To koniec miłości!

 

Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?


Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×