Cudowne rewelacje obiegły światową prasę. Bradley Cooper za chwilę weźmie ślub. I to z kim!

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Bradley Cooper w końcu się żeni! Sensacyjne wiadomości obiegły zagraniczne media. Kim jest jego wybranka? To dopiero wspaniała nowina!

Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk, oraz po tym jak okazało się, że jednak nie miał i nie ma romansu z Lady Gagą, jest łączony przez tabloidy w parę z wieloma pięknościami. Niejednokrotnie tez czytaliśmy, że wrócił do matki swojej córki, Lei.

Jednak tym razem jest prawdziwa sensacja, bo kolorowa prasa nie ma wątpliwości, że hollywoodzki przystojniak bierze ślub. Z kim?

Czy Bradley Cooper planuje ślub?

Według jednej z okładek tabloidów Jennifer Garner i Bradley zamieszkali razem po oświadczynach Coopera.

Głosi się w Life & Style że Bradley wprowadza się i obiecuje, że zajmie się wielkimi planami ślubnymi. Cooper i Garner niedawno zamienili swoją wieloletnią przyjaźń w romans, a teraz on już się do niej wprowadził. Oboje znani są z oddania dla swoich rodzin, a gwiazdor obiecał, że nigdy nie złamie serca wybrance.

Cooper podobno przeniósł się z powrotem do Los Angeles na początku sierpnia, aby móc rozpocząć nowy projekt, dzięki czemu mogli chodzić na randki. Sprawy już stają się poważne i pojawił się temat małżeństwa. Sugestie Coopera zostały ostudzone, a Garner przypomniała mu, by stosował się do zasady krok po kroku. Mimo to on ma wielkie nadzieje i planuje huczną imprezę.

Ponowne zainteresowanie parą wynika z tego, że Cooper i Garner zostali zauważeni na plaży razem z córką aktora. Są przyjaciółmi od dziesięcioleci, a obecnie oboje są singlami, więc wieloletnie, skrywane uczucie, mogło w końcu wybuchnąć.

Tabloid twierdzi, że Cooper spędza teraz cały swój czas z Garner w Los Angeles. Szykuje się niezła towarzyska sensacja. Czekamy na rozwój wydarzeń.


Bradley Cooper i Jennifer Garner są po ślubie?

Bradley Cooper i Jennifer Garner są po ślubie?

Bradley Cooper i Jennifer Garner na okładce Star

Bradley Cooper i Jennifer Garner na okładce Star

Bradley Cooper i Jennifer Garner

Bradley Cooper i Jennifer Garner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×