Brad Pitt wpadł w szał na widok tych zdjęć Angeliny Jolie. Koncertowo zagrała mu na nosie!

Angelina Jolie i Brad Pitt konflikt

Angelina Jolie i Brad Pitt konflikt

Angelina Jolie zabrała dzieci na czerwony dywan

Kiedy wszyscy myśleli, że emocje między Bradem Pittem a Angeliną Jolie przygasły i para pogodzona ze sobą skupia się głównie na byciu dobrymi rodzicami (a nie na tym, jak sobie nawzajem dokuczyć). Okazuje się, że jednak nie do końca tak jest…

W poniedziałek media rozpisywały się na temat Angeliny, której na Złotych Globach 2018 towarzyszył 14-letni syn Pax. Zarówno chłopiec, jak i matka, swobodnie pozowali fotoreporterom na czerwonym dywanie. Gdy tylko Brad zobaczył zdjęcia byłej żony z gali, wpadł w szał:

Zrobiła to za jego plecami i bez pozwolenia. Brad był wściekły, że tego z nim nie skonsultowała, dowiedział się tym planie w ostatniej chwili, gdy do internetu trafiły zdjęcia z gali. Jego zdaniem to nie jest zdrowe, że ona wszędzie ciągnie ze sobą dzieci, zatem poinformował ją, żeby w przyszłości takie decyzje podejmowała z nim – relacjonuje Hollywood Life.

Reakcja Brada raczej wydaje się zrozumiała, w końcu jest ojcem, ale… Angelina chyba zbytnio się nią nie przejęła, bowiem na kolejną galę – tym razem National Board of Review Awards – zabrała aż dwoje dzieci, w tym kontuzjowaną Shiloh z ręką na temblaku!

Uśmiechnięta Jolie w pięknej czarnej sukni swobodnie pozowała z dziewczynkami na ściance. Speszone Zahara i Shiloh ewidentnie nie czuły się dobrze w blasku fleszy.

Czekamy na odpowiedź Brada!

To zdjęcie podbija internet! Jennifer Aniston przemawia na Złotych Globach 2018, a Angelina Jolie w tym czasie… HIT!

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta wybrała dla siebie męskie imię! Od teraz jest… 11-latka zaczęła proces korekty płci

Porażka Brada Pitta! Oferował grube pieniądze za jedną noc z aktorką ładniejszą od Angeliny. Musiał się obejść smakiem

Ujawniono tożsamość niedoszłego męża Angeliny Jolie! To z tym miliarderem miała romans po rozstaniu z Bradem Pittem! Przystojny?


Angelina Jolie i Pax Jolie-Pitt - Złote Globy 2018

Angelina Jolie i Pax Jolie-Pitt - Złote Globy 2018

Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×