Angelina Jolie oszukała Brada Pitta na grube pieniądze! Aktor pozwał byłą żonę. Zadała mu cios prosto w serce

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie od kilku lat regularnie spotykają się w sądzie. Byli małżonkowie najpierw nie mogli dogadać się w sprawie dzieci, a teraz w grę wchodzi spory majątek. Angelina jedną transakcją rozwścieczyła Brada. 

Brad Pitt i Angelina Jolie przez kilkanaście lat byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith i chociaż na samym początku zaprzeczali, że łączy ich coś więcej, to szybko okazało się, że romans z ekranu przeniósł się do prawdziwego życia. Wszystko zakończyło się sporym skandalem, ponieważ wówczas gwiazdor Hollywood był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Po rozwodzie natychmiast wpadł w ramiona Jolie.

Z Angeliną postanowili założyć rodzinę. Para wspólnie wychowywała sześcioro dzieci (troje adoptowanych oraz troje biologicznych). Pax, Maddox, Zahara, Shiloh oraz bliźnięta Knox i Vivienne były ich oczkiem w głowie, a fani rozpływali się nad liczną rodziną. Zakochani po wielu latach związku zdecydowali się na ślub. W 2012 roku Angelina przyjął pierścionek zaręczynowy, a dwa lata później zostali mężem i żoną. Niestety sielanka nie trwała zbyt długo. W 2016 roku do sądu wpłynął pozew, który złożyła Angelina.

Brad Pitt pozwał Angelinę Jolie. Czym podpadła mu była żona?

Brad i Angelina bardzo długo nie mogli się dogadać w sprawie opieki nad dziećmi. Każde z nich chciało spędzać z nimi jak najwięcej czasu i przeciągali szalę na swoją stronę. Sprawy rozwodowe toczyły się przez trzy lata. Byli małżonkowie nadal nie zakopali topora wojennego i przy każdej możliwej okazji spotykają się w sądzie. Tym razem to Brad jest naprawdę wściekły na to, co zrobiła Jolie.

Magazyn Page Six donosi, że Pitt oskarżył aktorkę o sprzedaż udziałów w ich francuskiej posiadłości, Chateau Miraval. To właśnie tam zakochani wzięli ślub. Razem nabyli nieruchomość, która miała być ich rodzinnym biznesem. Aktor miał wydać majątek na renowację zabytkowych wnętrz. Jak informuje tabloid Angie zdecydowała się sprzedać swoją część udziałów rosyjskiemu biznesmenowi, Jurijowi Szeflerowi. Pitt nie zawahał się, by złożyć w tej sprawie dokumenty do sądu w Los Angeles.

Jolie sfinalizowała rzekomą sprzedaż bez wiedzy Pitta, odmawiając Pittowi prawa do udzielenia zgody, do czego była zobowiązana oraz prawa pierwokupu jej biznesowego podmiotu, należnego jemu. Sprzedała udziały z wiedzą i intencją, że Szefler i jego partnerzy będą chcieli kontrolować biznes, któremu Pitt się poświęcił, i osłabiać jego wkład w Miraval – informuje Page Six.

Była żona miała to zrobić bez wiedzy aktora, co jest niezgodne z ich wcześniejszymi ustaleniami. Jej tajemnicza transakcja pozbawia Pitta możliwości samodzielnego decydowania o winnicy i całej posiadłości. Teraz każdy swój ruch musi on konsultować z rosyjskim biznesmenem.

Sprzedaż pozbawia Pitta prawa do cieszenia się prywatnym domem i nadzorowania biznesu, który zbudował od zera – zdradza Page Six.

Według informacji tabloidu to właśnie Pitt wyłożył 70% własnych środków na odnowienie liczącej 35 pokoi posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu. Nie można mu się dziwić, że trzymana w tajemnicy transakcja byłej żony tak bardzo go rozwścieczyła, że zdecydował się udać po pomoc do sądu.


Angelina Jolie na Oscarach w 2014 roku

Angelina Jolie na Oscarach w 2014 roku

Angelina Jolie, Brad Pitt
Angelina Jolie, Brad Pitt

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lique nie ma to jak na garbie męza dorobic się bldów i złotych gatek ale jak tó mówią temu da z nawiązką cashu ha ha uwaga wichery i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×