Jennifer Aniston spędziła urodziny na smutno. Gdy Brad Pitt się o tym dowiedział, od razu wziął sprawy w swoje ręce

Sekretne wakacje Aniston i Pitta

Sekretne wakacje Aniston i Pitta

Jennifer Aniston i Brad Pitt spędzili razem wakacje. Zostali przyłapani w całkiem romantycznych okolicznościach. Co wiadomo na ten temat?

Od kilku lat Jennifer Aniston cieszy się, że może grać u boku Adama Sandlera. Przyjaźni się z nim  i jego żoną Jackie. Ale w tym roku, po spędzeniu kilku długich dni na planie z kolegą i jego rodziną, kiedy pracowali nad filmem na Hawajach, zaczęła tęsknić za ułożeniem sobie życia i za udanym związkiem.

Jennifer kocha Adama i Jackie, wszyscy są wspaniałymi przyjaciółmi od lat – mówi informator Woman’s Day – Widząc ich razem, Jen zdaje sobie sprawę, że brakuje jej partnera w życiu – to coś, co wyznała swoim bliskim przyjaciołom w Los Angeles podczas spotkania z nimi przez FaceTime.

Na takie dictum postanowił zareagować Brad Pitt. Co się wydarzyło?

Brad Pitt pocieszał Jennifer Aniston przy okazji 50. urodzin

Wygląda na to, że jednym z tych powierników był jej były mąż Brad Pitt, o którym mówi się ostatnio, że jest niesamowicie blisko z Jennifer. Teraz kiedy jego drugie małżeństwo z Angeliną Jolie dobiegło końca może zaangażować się ponownie w relację z Aniston.

Jen i Brad przepracowali dawne problemy i teraz rozmawiają regularnie – mówi informator – Wyznaje mu wiele swoich najskrytszych uczuć. Bardzo ciężko pracował, aby odzyskać jej przyjaźń i zaufanie – a wiele osób wokół nich wierzy, że również ciężko pracuje, aby ponownie zdobyć jej serce.

Źródła mówią, że postanowił zadziałać, gdy usłyszał, że Jennifer czuje się samotna, mimo że jest otoczona przez obsadę i ekipę na oszałamiającej wyspie Oahu. Gwiazda swoje 53. urodziny, które świętowała 11 lutego, spędziła „na smutno”.

Brad po prostu nie mógł znieść myśli, że Jen jest smutna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że są to jej urodziny.

Dzień po tym, jak Jennifer została podsłuchana, że ​​żałuje, że nie ma przy sobie kogoś wyjątkowego, tak jak Adam, plotka rozeszła się lotem błyskawicy, że Brad pojawił się na Hawajach! Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Nie mógł patrzeć jak jego była żona cierpi w szczególnym dla siebie okresie.

Nagle jej zespół wydał pilne polecenie zmiany harmonogramu zdjęć:

Nie spędzała już czasu w przyczepie Adama, dobrodusznie błagając go, by dołączył do niej podczas porannego biegania – mówi źródło – Zamiast tego podsłuchiwano, jak pytała o najlepsze lokalne restauracje, gdzie mogłaby się spotkać bez nadmiernej sensacji.

Po tym ruchu Brada Pitta przyjaciele pary mają nadzieję, że w końcu dadzą sobie kolejną szansę. Co z tego wyniknie, czas pokaże.


Sekretne wakacje Aniston i Pitta

Sekretne wakacje Aniston i Pitta

Sekretne wakacje Aniston i Pitta

Sekretne wakacje Aniston i Pitta

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Publikowanie sfałszowanych zdjęć to przestępstwo (ten komentarz nie łamie żadnego punktu waszego regulaminu)

 • Gość pisze:

  Wbrew temu co kłamiecie, Jennifer spędziła urodziny bardzo wesoło. Wystarczy obejrzeć zdjęcia i filmiki w necie. A co ty Elwira masz na poparcie swojego kłamstwa???

 • Gość pisze:

  Wbrew temu co kłamiecie Jennifer spędziła urodziny bardzo wesoło. Wystarczy obejrzeć zdjęcia i filmiki w necie. A co ty Elwira masz na poparcie swojego kłamstwa???

 • Gość pisze:

  Elwira Szczepańska
  Z wykształcenia polonistka, z zawodu redaktorka. Miłośniczka crossfitu i zdrowego stylu życia. WIELBICIELKA francuskiego kina, włoskiej kuchni i filmów Stanisława Barei oraz KŁAMSTW.

 • Gość pisze:

  To żadna plotka a jedno wielkie kłamstwo! To przerobione zdjęcie Jennifer i Adama Sandlera z planu Murder Mystery 2 na Hawajach. Cały świat widział oryginalne zdjęcia a wy wyjeżdżacie z czymś takim? Dlaczego nie pokazujecie zdjęcia Jennifer nad urodzinowym tortem w gronie przyjaciół? Właśnie przebiliście dno i pukacie już od dołu!!

 • Gość pisze:

  To żadna plotka a jedno wielkie kłamstwo! To przerobione zdjęcie Jennifer i Adama Sandlera z planu Murder Mystery 2 na Hawajach. Cały świat widział oryginalne zdjęcia a wy wyjeżdżacie z czymś takim? Dlaczego nie pokazujecie zdjęcia Jennifer nad urodzinowym tortem w gronie przyjaciół? Właśnie przebiliście dno i pukacie już od dołu!!!

 • Gość pisze:

  Taki live 0 nauki wystarczy bilet na fejsie i goście z kopertami sami przyjdą i jeszcze prezenty przyniosą ha ha a wystarćzy mega tort za 100zł od kandulskiego jak to mówią ofermy trzymają się razem i to tyle

 • Gość pisze:

  Kupa bzdur

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×