Brad Pitt i Jennifer Aniston razem na festiwalu w Wenecji! Tabloid powołuje się na nowe zdjęcia pary

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają romans?

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają romans?

Brad Pitt i Jennifer Aniston rozpalili na nowo swój romans. Publiczność na zeszłotygodniowym festiwalu filmowym w Wenecji mogła obejrzeć ich podczas festiwalu. O szczegółach poinformowała australijska prasa.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli niegdyś jedną z najgorętszych par w Hollywood. Niestety z czasem ich uczucie zaczęło przygasać, a w końcu się rozeszli. Po rozstaniu aktora z Angeliną Jolie, co jakich czas tabloidy informują o odnowieniu ich uczucia.

Zobacz: Dzieci Brada Pitta poznały Jennifer Aniston! Jak zareagowały na widok największej rywalki Angeliny Jolie?

Jennifer i Brad na festiwalu w Wenecji

Według tajemniczego źródła Woman’s Day Aniston towarzyszyła byłemu mężowi w ubiegłym tygodniu we Włoszech, gdzie promował swój nowy film Ad Astra. Rzekomy informator powiedział magazynowi:

Festiwal huczał doniesieniami o ich spotkaniu, od rejsów po kolacje i obserwacje w hotelach. Czuli się tak, jakby mówili: „Nie obchodzi nas, kto już o nas wie”. Są szczęśliwi i kończą z ukrywaniem.

Brad Pitt i Jennifer Aniston na okładce Woman's Day

Brad Pitt i Jennifer Aniston na okładce Woman’s Day

Dlaczego brak ich wspólnych fotografii z festiwalu?

Założenie magazynu od samego początku ma wiele niedopowiedzeń, bo Pitt i Aniston nie zostali sfotografowani razem podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, a przynajmniej ich zdjęcia nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Na zarzuty o to, dlaczego nie ma wspólnej fotografii pary, informator wyjaśnia:

Jen nie chciała przyćmić premiery Brada Ad Astra lub odwrócić uwagę od innych gwiazd, więc czerwony dywan z Bradem nie wchodził w rachubę.

Podobno Jennifer Aniston wspierała Brada z tłumu. Nie chciała się ujawniać ze swoja obecnością. Źródło donosi, że są świadkowie, którzy widzieli ich razem podczas przejażdżki gondolą. Podobno osoby te uwieczniły parę na zdjęciach, a obecnie negocjują cenę z zagraniczną prasą.

Może niedługo zostaną one opublikowane. To alarm dla Brada i Jennifer, by szybko zareagowali w tej sprawie – czytamy w tekście australijskiego magazynu.

Zważając na poprzednie doniesienia Woman’s Day o romansie, wspólnych wakacjach, a nawet ślubnych planach, prawdopodobnie należy i te doniesienia włożyć między bajki.

Zobacz: Nowy partner Jennifer Aniston udzielił wywiadu: “Może nie mam wyglądu Brada Pitta, ale…”. Długo się ukrywał przed światem


Jennifer Aniston i Brad Pitt – sekretne spotkania gwiazd

Jennifer Aniston i Brad Pitt – sekretne spotkania gwiazd

Jennifer Aniston i Brad Pitt na drugiej randce – okładka Life&Style

Jennifer Aniston i Brad Pitt na drugiej randce – okładka Life&Style

Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem

Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×