Maja Bohosiewicz pisze o jedzeniu „z podłogi i z kibla. Niecodzienny wpis zilustrowała zdjęciami. Ten widok zapamiętamy na długo

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz dodała w sieci niecodzienny wpis. Napisała o jedzeniu "z podłogi i z kibla". Internauci nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli!

Maja Bohosiewicz – polska aktorka, która jest znana z ról w hitach, takich jak Za marzeniaJuliaW ciemnościPani z przedszkolaWojna żeńsko-męskaLondyńczycyM jak miłość. Przez lata kariery udało się jej zdobyć spore grono fanów. Część z nich przyciągnęła nieco wschodnią urodą. Ślicznotka pochodzi bowiem z rodziny Polaków o ormiańskich korzeniach.  W 2013 roku aktorka pojawiła się na okładce polskiej wersji Playboya. Rok później uczestniczyła w programie Twoja twarz brzmi znajomo na Polsacie. Niestety nie osiągnęła w nim większych sukcesów.

Gwiazda prywatnie jest małżonką Tomasza Kwaśniewskiego. Para pobrała się w 2018 roku. Małżeństwo syna Zacharego (ur. 2017) i córkę Leonię (ur. 2017).

Bohosiewicz, w związku z tym, łączy obowiązki domowe i opiekę nad dziećmi z rozwijaniem swojej kariery aktorskiej i w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, który prowadzi. Trzydziestolatka regularnie publikuje na nim zdjęcia dotyczące jej życia osobistego i członków jej najbliższej rodziny. Jeden z jej ostatnich wpisów wprowadził internautów w osłupienie. Gwiazda dodała na InstaStory zwykłe zdjęcie, ale dodała do niego opis, który można uznać za co najmniej niecodzienny.

Maja Bohosiewicz o jedzeniu z „podłogi i z kibla”. O co chodzi?

Na zdjęciu widać wyczyszczony i wręcz lśniący salon aktorki. Widać, że drewniane panele są świeżo po polerowaniu. Również okna wyglądają na krystalicznie czyste. Jak się okazuje, Bohosiewicz spędziła piątkowy poranek na domowych porządkach. Opis, który zamieściła, w kontrowersyjny sposób podkreśla to, że mocno starała się podczas wykonywania prac domowych.

Ok. 10:41 można już jeść z podłogi i z kibla. Można, ale nie trzeba. Matka aka Domestos, szmata, odkurzacz – napisała.

Cóż, wpis można uznać za mocno nieortodoksyjny. Tak czy siak, jesteśmy pod wrażeniem tego, że Bohosiewicz, mimo prowadzenia intensywnej kariery, ma czas na tak perfekcyjne dbanie o dom.

Chwilę później aktorka dodała na InstaStories zdjęcie, na którym widać ją, gdy stoi nad wanną. Podpisała je:

Ok. Chata ogarnięta Dzieci najedzone, ubrane, rosół się gotuje. Czas na mnie.

Już po kąpieli, uraczyła swoich fanów zdjęciem, na którym pozowała przed lustrem. Jest już na nim ubrana w typowo domowe ciuchy. Fotografię zestawiła ze swoim wizerunkiem w piżamie. To zdjęcie, podobnie jak te, o których wspomnieliśmy wcześniej, możecie zobaczyć w specjalnie przygotowanej przez nas galerii. Jak oceniacie dzisiejszy look Bohosiewicz?

Autorka zdjęć niewątpliwie zna się na modzie. Od 2018 roku prowadzi przecież swoją firmę odzieżową „Le Collet”. Natłok zainteresowań i zajęć niewątpliwie czyni z niej kobietę sukcesu.

 


Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×