Blanka Lipińska gorzko o remoncie apartamentu. Miało być jak w bajce, a tu taki problem. Tego nie przewidziała w swoim mrocznym projekcie

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska nie jest zadowolona z efektów remontu? Co powiedziała o swoim mieszkaniu pisarka? A wydawało się, że jest tak dobrze...

Blanka Lipińska przez lata pracowała jako menadżerka klubów. W 2018 roku wydała książkę pt. 365 dni, która okazała się bestsellerem. Zachwycona tym autorka popełniła jeszcze dwie książki – Ten dzień Kolejne 365 dni. Pierwsza książka została zekranizowana przez Netfliksa. Film okazał się wielkim sukcesem i przyczynił się do przetłumaczenia książek Blanki na inne języki.

Obecnie fani Lipińskiej wyczekują na kolejną część filmu. Wiadomo, że zdjęcia do niego już się zakończyły, a na planie zagościła cała plejada gwiazd. Popularna autorka zrealizowało też niedawno scenariusz następnej produkcji, w której zostaną przybliżone losy gitarzysty i pisarki, których połączyło ogniste uczucie. Część fanów może doszukiwać się w tej fabule nawiązań do trwającego przez kilka miesięcy związku Blanki i Barona. Sama pisarka nie kryje zresztą, że jej twórczość bywa inspirowana wydarzeniami z prawdziwego życia.

Gwiazda postanowiła się ustabilizować i kupiła apartament. Przez kilka miesięcy na bieżąco relacjonowała przebieg remontu. Pisarka wielokrotnie zaskakiwała szalonymi pomysłami, dotyczącymi wykończenia mieszkania. Na początku chciała, aby panowała ciemność. W jej głowie zrodził się pomysł, by zabudować jedno z okien po to, aby czuć się jak w bunkrze. Na szczęście, w porę zainterweniowała jej architektka, która nie zgodziła się na to. Aby spełnić kolejną zachciankę – ogród na balkonie, trzeba było wynająć dźwig.

Remont dobiegł już ku końcowi. Zdjęcia apartamentu zobaczycie w galerii pod tekstem. Pytanie tylko, czy Blanka jest z niego zadowolona?

Blanka Lipińska o remoncie mieszkania. Co sprawa jej największy problem?

Autorka często rozmawia z fanami na Instastories. Ostatnio dostała tam osobliwe pytanie. Ktoś zapytał ją:

Jesteś niezadowolona z wykończenia mieszkania?

Na co ta odpowiedziała:

Najbardziej niezadowolona jestem z walących wszędzie kupę gołębi na tarasie.

Niestety, nie podzieliła się swoimi odczuciami, co do samego apartamentu. Problem z gołębiami jest zresztą doskonale znany wszystkim mieszkańcom miast, którzy mają balkony i tarasy. Na szczęście, są na to sposoby, takie jak np. montowanie odstraszających ptaki ozdób lub siatek, choć nie sprawdzają się one w każdym przypadku.

Co polecilibyście Blance w jej zmaganiach z nieproszonymi gośćmi?


Blanka Lipińska o remoncie mieszkania

Blanka Lipińska o remoncie mieszkania

Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Komentarze

 • Gość pisze:

  Strasznie urządzone mieszkanie.Jak dom pogrzebowy
  Ciemne grobowe klimaty może to mieszkanie dla wampirów ?!

 • Konsument pisze:

  Polecam obejrzeć serial na netflixie, najbardziej niezwykłe domy świata, później porównać to z tym co odwalają projektanci u ludzi, ktorzy mają piniundze. Do wniosków dojedziecie sami.

  Jeszcze nam dużo brakuje do zachodu 😉

 • Gość Wiedzma pisze:

  Blanka szczerze to ja mam gdzieś Twój apartament i Twoje problemy.Apartament wygląda na hotelowy,nie ma w nim odrobiny przytulności.Nie chciałabym wracać do takiego domu.Betonowe blaty i podłogi są tańsze ,ale ładne już nie.Stwarzasz wokół siebie atmosferę mroku,ale jakoś to nie przyciąga.Zbyt wiele dziwności i wyuzdania w spr.sexu też nie jest wskazane.Oj chyba skończysz jako samotna dziwaczka.

 • Gość pisze:

  durne toto

 • szczyt chamstwa pisze:

  ale co nas to obchodzi , czy ona się martwi tym ,że u nas majster zabalował albo dał złe materiały , albo wziął zaliczkę i nie przyszedł………..

 • Gość pisze:

  Założenie siatki okalającej taras

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×