Bilie Eilish przeszła metamorfozę dekady! Jej zdjęcie po przemianie pobiło wszelkie rekordy. Nawet chuda Adele nie wywołała takiego szału

Billie Eilish, Adele

Billie Eilish, Adele

Billie Eilish ma blond włosy, a jej zdjęcie w nowej fryzurze bije wszelkie rekordy popularności na Instagramie. Fotka piosenkarki trafiła do ścisłej czołówki najpopularniejszych publikacji w historii serwisu społecznościowego. To dopiero szok i niedowierzanie.

Billie Eilish wywołała trzęsienie na Instagramie zdjęciem, na którym zaprezentowała się totalnie odmieniona. Piosenkarka po latach zdecydowała się zmienić wizerunek. Swoje czarno-zielone włosy przefarbowała na blond. Widok wprawił fanów w osłupienie. Laureatka najważniejszych nagród teraz wygląda jak słodka pop star.

Zdjęcie Billie Eilish w blondzie z rekordową liczbą polubień. Kto ją wyprzedza?

Billie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w światowym internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 80 milionów internautów, czyli dwa razy więcej niż wynosi ludność Polski. Każdy post, który wrzuca do sieci, niesie się szerokim echem. Lajki pod jej zdjęciami trzeba liczyć w grubych milionach. Żadne jednak nie zyskało jeszcze takiej popularności, jak najnowsze.

Autorka hitu Bad guy w środę 17 marca, podzieliła się z fanami zwykłym selfie z łazienki. Eilish nie musiała prężyć się w bikini na w luksusowym kurorcie. Wystarczyło lustrzane odbicie na tle szarych płytek i nowa fryzura, by osiągnęła to, o czym marzy każda influencerka. Dzięki popularności zdjęcie 19-latki trafiło do ścisłej czołówki najpopularniejszych zdjęć wszech czasów na Instagramie.

Przy okazji swojej metamorfozy młoda gwiazda zdradziła, że przez dwa miesiące oszukiwała fanów i występowała w peruce. Powrót do naturalnego koloru włosów nie był łatwy. Ściągnięcie farb i przywrócenie jasnego tonu kosztowało fryzjera mnóstwo pracy, a wokalistkę sporo cierpliwości. Ostatecznie udało się jej uzyskać to, co chciała, a przy tym odniosła niebywały sukces, dzięki któremu może przyznać sobie tytuł metamorfozy dekady.

W niecałą dobę Billie Eilish w blondzie polubiło ponad 18 milionów odbiorców, czyli 1/4 osób, które podglądają jej profil. Taki wynik uplasował ją na 2. miejscu, tuż przed pierwszym zdjęciem Stormi – córeczki Kylie Jenner i Travisa Scotta (post z 2018 roku, 18.5 mln) i pierwszą fotką, jaką na swój profil wrzuciła Jennifer Aniston (16.4 mln lajków).

Jedyną gwiazdą, której Billie jeszcze nie przegoniła, jest Cristiano Ronaldo. Piłkarz jest właścicielem najpopularniejszego zdjęcia, jakie kiedykolwiek gwiazdy wrzuciły do internetu. Jego post upamiętniający zmarłego Diego Maradonę ma 19.8 mln polubień, czyli tylko 1 milion więcej, niż fotka Eilish. Kto wie, może za kilka godzin laureatka siedmiu nagród Grammy wysunie się na prowadzenie?

Metamorfoza Billie Eilish pobiła popularnością metamorfozę Adele

Wynik, jaki osiągnęła Billie w blondzie zostawia w tyle wszystkie gwiazdy, w tym Adele i jej pierwsze zdjęcie po wielkiej metamorfozie, która do dzisiaj wywołuje niebywały zachwyt. Kiedy publikację Eilish polubiło prawie 19 milionów internautów, post brytyjskiej wokalistki nie zebrał nawet 5 milionów wirtualnych serduszek.

Najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie. Ile ma polubień i co przedstawia?

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie zdjęcia, jakie kiedykolwiek opublikowano na Instagramie, Billie w blondzie znajduje się na 5. miejscu. Co ciekawe najpopularniejsze foto w portalu społecznościowym nie należy do żadnej firmy, ani celebryty. Absolutnym hitem jest fotografia przedstawiająca… kurze jajo na białym tle. Do dziś polubiło ją 55 milionów użytkowników, w tym wiele polskich sław – np. Julia Wieniawa.

Kto by pomyślał, że tak proste zdjęcie może wywołać taki szał?


Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish w blondzie

Billie Eilish w blondzie

Billie Eilish straciła 100 tysięcy obserwatorów

Billie Eilish straciła 100 tysięcy obserwatorów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×