Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

Zdjęcie (1) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[1/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (2) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[2/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (3) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[3/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (4) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[4/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (5) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[5/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (6) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[6/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (7) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[7/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (8) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[8/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (9) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[9/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (10) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[10/18] Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Zdjęcie (11) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[11/18] Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz walczą o miejsce w Big Brotherze

Zdjęcie (12) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[12/18] Big Brother -uczestnicy

Zdjęcie (13) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[13/18] Big Brother wraca do TVN

Zdjęcie (14) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[14/18] Big Brother wraca do TVN

Zdjęcie (15) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[15/18] Big Brother wraca do TVN

Zdjęcie (16) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[16/18] Big Brother wraca do TVN

Zdjęcie (17) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[17/18] Big Brother wraca do TVN

Zdjęcie (18) Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

[18/18] Klaudiusz Sevkoviè, Piotr Gulczyñski 2001 rok

Komentarze

×