Beata Tyszkiewicz ponuro o rzuceniu palenia: „Nie ma czego gratulować”

Beata Tyszkiewicz zawał

Beata Tyszkiewicz zawał

Beata Tyszkiewicz rzuciła palenie papierosów

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala niemal miesiąc temu z poważnymi problemami – okazało się, że aktorka przeszła zawał i wymagała zabiegu udrażniającego tętnicę wieńcową. Radość rodziny i fanów gdy okazało się, że pani Beata przeszła zabieg pomyślnie nie miała końca. Niestety, powrót do zdrowia i pełna rekonwalescencja wymagała od niej pewnego poświęcenia.

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/beata-tyszkiewicz-z-corka-karolina-wajda-na-promocji-kosmetykow-zdjecia_535598.html

Lekarze domagali się, by aktorka rzuciła palenie, które wyraźnie jej szkodziło. Pani Beata upierała się, że nie zamierza tego robić i zapewne ten spór trwałby do końca świata, gdyby artystka ponownie nie trafiła do szpitala, tuż po jego opuszczeniu. Bóle w klatce piersiowej były skuteczniejsze od zaleceń lekarza i gwiazda postanowiła, że czas pożegnać się z ukochanym nałogiem. Nie jest z tego powodu zbyt szczęśliwa:

 

Jednak, ku rozpaczy lekarzy i rodziny, aktorka zapierała się, że da się pogodzić palenie ze zdrowiem. Dopiero gdy kilka dni po wypisaniu ze szpitala trafiła do niego ponownie, znów z silnymi bólami w klatce piersiowej, uznała, że jednak czas rozstać się z ulubionym nałogiem.

Rzuciłam palenie. Ale nie ma czego gratulować. To była dla mnie ogromna przyjemność, za którą tęsknię. Kiedyś zaczęłam palić, gdy byłam poważnie chora, bo to mi pomagało. Choć brzmi to absurdalnie, tak właśnie było. Lekarze nie mogą tego potwierdzić, ale już starzy Indianie to wiedzieli. Zresztą ja paliłam bardzo mało: cienkie papierosy i zaciągałam się tylko ze dwa, trzy razy, po czym gasiłam. Lubiłam cały ten rytuał: wyjąć papierosa, zapalić go. Teraz zajmuję się innymi rzeczami: żuję gumę i piszę. – wyznała ponuro w rozmowie z Twoim Imperium

Zapewne wszyscy zatwardziali palacze uronią w tym momencie łzę współczucia dla pani Beaty, bo każdy, kto próbował pozbyć się jakiegoś nałogu wie, jak kuszący jest do niego powrót. Mamy jednak nadzieję, że silna wola pani Beaty zwycięży i będzie wytrwała w swoim postanowieniu. Wszystkiego dobrego!

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/beata-tyszkiewicz-rzucila-palenie-czy-pali-papierosy-po-zawale_537003.html

Beata Tyszkiewicz - prezentacja kosmetyków

Beata Tyszkiewicz – prezentacja kosmetyków

Beata Tyszkiewicz Taniec z gwiazdami

Beata Tyszkiewicz Taniec z gwiazdami


fot. AKPA

scena z: Beata Tyszkiewicz, Jolanta Szamocka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Beata Tyszkiewicz - prezentacja kosmetyków

Beata Tyszkiewicz - prezentacja kosmetyków

Beata Tyszkiewicz miała zawał

Beata Tyszkiewicz miała zawał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×