Beata Kozidrak ZNÓW stanie przed sądem. O co chodzi tym razem?

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Kłopoty Beaty Kozidrak się nie kończą. Legenda polskiej sceny muzycznej znów stanie przed sądem. O co chodzi tym razem? Kiedy skończą się jej problemy?

Beata Kozidrak w ostatnich miesiącach nie miała dobrego czasu. Pod koniec ubiegłego roku funkcjonariusze policji zatrzymali ją za jazdę pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał aż 2 promile. W związku z tym stanęła przed sądem. Ten nałożył na nią wyrok:  karę pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne (20 godzin w miesiącu), zakaz prowadzenia przez pięć lat i karę 10 tysięcy złotych, które musi wpłacić na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Życie Beaty zaczęło się powoli stabilizować. W końcu rozpoczęła intensywną pracę nad nowym albumem i uporządkowała sprawy osobiste. Jest teraz w związku z Jakubem, który jest od niej młodszy o 17 lat. Wiadomo też, że mężczyzna obraca się w środowisku artystycznym i występował epizodycznie w serialach. Jak podał informator Życia na gorąco:

45-latek ujął ją poczuciem humoru i fantazją. Sprawił, że zapomniała, co to nuda. Zabiera ją na premiery, wystawy, intensywnie spędzają czas.

Warto podkreślić, że powodem jej rozwodu z mężem, był brak zainteresowania z jego strony, bo ten stawiał pracę na pierwszym miejscu. Tym razem Kozidrak trafiła lepiej:

Jakub z pewnością nie żałuje jej pięknych słów i gestów.

Nie oznacza to, że życie artystki będzie już zupełnie wolne od kłopotów. Jak się okazuje, znów stanie przed sądem. Z jakiego powodu?

Beata Kozidrak ponownie przed sądem. Dlaczego?

Polska Agencja Prasowa ustaliła, że proces Kozidrak ruszy 16 marca. Ponownie będzie on dotyczył jazdy pod wpływem alkoholu. Wszystko przez to, że od poprzedniego wyroku sądu, wyroku nakazowego, odwołały się zarówno prokuratura, jak i obrona. Oskarżyciel chce dla niej wyższej kary, a adwokat twierdzi, że została potraktowana zbyt surowo.

Orzekając w tej sprawie po raz kolejny, mokotowski sąd nie będzie w żaden sposób związany wcześniejszym wyrokiem nakazowym, który uznany jest za niebyły. Ze względu na niewielką zawiłość sprawy spodziewane jest jej szybkie zakończenie – czytamy na łamach serwisu Onet.

Beacie uda się wyjść z tej sytuacji obronną ręką?


Beata Kozidrak – Earth Festival 2021

Beata Kozidrak – Earth Festival 2021

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jak inni trzeba było moźna s4ę było dogadac dawno dawno temu auto kasa jachty pałace i holiday za wyc4erany r..j jak u innych cesarzy a tak pani prezes znowu rządzi i rozpierd..li kolejne audycje dobrze ze pokaze jak pani swietłana prawdziwe serce do walki bo niektórzy nie lubić kakao a prźyklepał to kaźdy podatnik byle hajs się zgadzał oczywiście w 1 szeregu razem z innymi darmozjadami jak kazdy wie na ich miejsce czeka mln innych takich chętn4e popatrze i tez się pośmieje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×