Bartek Jędrzejak komentuje wizytę Wojewódzkiego w „DDTVN”: „Blisko Króla jest Błazen”. Uderzył w kilka czułych punktów

Bartek Jędrzejak i Kuba Wojewódzki

Bartek Jędrzejak i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki podczas wizyty w Dzień Dobry TVN pozwolił sobie na wiele kąśliwych uwag względem śniadaniówki innych gwiazd stacji TVN. Na jego zachowanie zareagował Bartek Jędrzejak. Nie oszczędził kolegi ze stacji. 

Kuba Wojewódzki od samego początku swojej kariery jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Odkąd dwie dekady temu zaczął prowadzić swój talk-show dostarcza widzom niezłych emocji. Prowadzący zaprasza gości znanych z pierwszych stron gazet i nie boi się zadać im nawet bardzo intymnych pytań. Nie raz na kanapach w studiu działy się niesamowite wręcz rzeczy, a on sam szybko zyskał przydomek showmana, a nawet króla stacji TVN, gdzie od lat emitowany jest program z jego udziałem.

Ostatnio format obchodził swoje 20-lecie. Z tej okazji dziennikarza zaproszono do Dzień Dobry TVN, gdzie mógł świętować razem z widzami podczas programu na żywo. W rozmowie z Anną Kalczyńską pozwolił sobie jednak na zbyt wiele i przykry sposób skomentował nie tylko sam program, ale między innymi Małgosię Rozenek, z którą od kilku lat pozostaje w konflikcie.

Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział na antenie.

Bartek Jędrzejak komentuje zachowanie Wojewódzkiego w DDTVN

Prowadzący śniadaniówkę podczas niezręcznej rozmowy szybko starali się wybrnąć z sytuacji i zmieniali temat. Po tym co dziennikarz powiedział w programie na żywo, miał zostać natychmiast wezwany do dyrektora programowego stacji, czyli Edwarda Miszczaka. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się publicznie Bartek Jędrzejak, który tuż po wystąpieniu kolegi ze stacji zapowiadał pogodę.

Prezenter pogody nie omieszkał skomentować tego, co wydarzyło się na antenie. Opublikował bardzo długi wpis, w którym opisał wizytę Wojewódzkiego w śniadaniówce. Wszystko zilustrował wymownym zdjęciem.

Król TVN” został zaproszony z okazji 20 lecia swojego show „Wojewódzki” .Nie musiał być ale pracujemy w jednej stacji więc dlaczego nie powiedzieć, że „kumpel” odniósł sukces i świętować razem. Określenie „kumpel” po tej rozmowie zmienia znaczenie. Kuba niegrzecznie, nieelegancko i po chamsku potraktował prezenterów programu @annakalczynskam & #andrzejsołtysik. Wyśmiał DDTVN. Padło wiele zarzutów. Promowanie w programie nieznaczących ludzi, celebrytów i miernot. To między innymi powód dlaczego od lat odmawia zaproszeń do programu. To jego protest przeciw tandecie w DDTVN.

Nie omieszkał on mu również wypomnieć tego, że być może ma kłopoty z pamięcią, ponieważ sam zaczynał swoją karierę w show-biznesie w popularnych programach rozrywkowych, a  do swojego show zaprasza wielu celebrytów.

Nie kto inny tylko „Król TVN” zaczynał swoją TV karierę w jednym z programów muzycznych waląc pięścią w stół i krzycząc: Rzygam jak słyszę tę piosenkę. Zapomniał że u siebie w programie, na kanapach ma cały łańcuszek celebrytów od Natalii Siwiec przez youtuberów,, instagramerów, kończąc na aktorach komercyjnych seriali.

Nie zabrakło też bardziej gorzkich słów pod adresem Kuby. Cytując jego słowa, dał mu jednocześnie do zrozumienia, że w być może to już pora na zakończenie kariery. Uderzył też w jego show, które uznał za niezbyt ciekawe i przewidywalne.

Poza tym jak powiedział „ Nic nie musi i telewizja go nie trzyma”. To może, po 20 latach warto zejść ze sceny niepokonanym. Bardzo blisko Króla jest Błazen. Od lat ten sam Błazen TVN, te same teksty, ten sam styl.Cały zespół copywriterów i słuchawka w uchu z podpowiedziami , żartami i puentami. Nic się nie zmienia. Powiało nudą.

Na sam koniec wyznał, że jest mu zwyczajnie bardzo przykro, że podczas wizyty w śniadaniówce kolega ze stacji zachował się w taki sposób. Ciężko było mu nawet wtedy z uśmiechem zapowiedzieć pogodę.

Tak bardzo na serio to przykro mi że Kuba się tak zachował. Zaraz po tej rozmowie była pogoda. Wszystko słyszałem „w uchu”. Moja mina w pierwszych zdaniach powiedziała wszystko.

Bartek zastanawiał się także, czy może było to celowe zagranie, aby wzbudzić zainteresowanie wokół swojej osoby. Post nie przeszedł bez echa. Zdania fanów, co do zachowania Kuby są jednak podzielone. Jedni opowiadają się za showmanem, inni natomiast uważają, że tym razem posunął się za daleko. Jesteśmy ciekawi waszej opinii w tej sprawie.


Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak

Magdalena Cielecka u Kuby Wojewódzkiego

Magdalena Cielecka u Kuby Wojewódzkiego

Bartek Jędrzejak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×