Baron rozkręcił biznes na wsi, na którym zbija kokosy! W działalności wspiera go Julia Wieniawa!

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Aleksander Baron, na spółkę z Antonim Pawlickim, kupili ekologiczną farmę. Julia Wieniawa go wspiera. Każdy może nabyć uprawiane przez nich warzywa. Ale cena cena, jak z kosmosu. Zobaczcie sami.

Aleksander Baron, Antoni Pawlicki i Maria Konarowska zaangażowali się w ekologiczny projekt. Założyli farmę Ostoja Natury, na której produkują żywność bio. Cała trójka, to fani zdrowego żywienia, z wielką dbałością wybierają to, co jedzą.

Ostoja Natury, to 50 hektarów w Tomaszynie, na Mazurach, gdzie Baron wraz ze wspólnikami,  rozpoczęli uprawę ziemniaków, marchewek, brokułów, jarmużu i wielu innych. Wybór jest naprawdę spory i jak się okazuje, pierwsze zamówienia już zaczęły napływać do nowicjuszy w świecie rolnym. Biznes nie tylko zyskał nazwę Ostoja Natury, ale również posiada własną stronę w sieci, i to w dwóch wersjach językowych.

Zobacz: Julia Wieniawa ostro przesadziła z opalaniem: “Chciałam więcej i więcej”! Baron zdrętwiał myśląc, że zabawia się z Olą Szwed!

W ofercie Ostoi Natury są bio warzywa, owoce, zboża i zioła. Można kupić zestaw sezonowych produktów z odbiorem w Tomaszynie lub nieco drożej z odbiorem w Warszawie. Cena pakietu, w którym znajdują się: 5 kg ziemniaka, 0,5 kg cebuli, 2 pory, 2 selery, 2 kalarepy, pęczek rzodkiewki, pęczek koperku, pęczek jarmużu, pęczek botwiny i główka brokułu to 95 zł lub 110 zł.

Co na to Julia Wieniawa? Podobno dumna jest, że Baron realizuje swoje plany i pasje i wspiera go w przedsięwzięciu. Oficjalnie jeszcze nie skomentowała działalności partnera. Cóż, pozostaje nam życzyć, bogatych plonów.

Zobacz: Antek Królikowski zabrał swoją ukochaną Kasię na romantyczny wypad nad jezioro! Takiej ślicznej fotki nigdy nie miał z Julią Wieniawą!

Zobacz:  Julia Wieniawa zaserwowała fanom zmysłową sesję w bikini! Baron może być dumny! Jego ukochana jest na okładce!


Warzywa dostępne w sklepie Barona

Warzywa dostępne w sklepie Barona

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Alek Baron pierwszy raz w Paryżu

Alek Baron pierwszy raz w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×