Blanka Lipińska pokazała, jak rozpieszcza ją Baron. Julia Wieniawa może poczuć się zazdrosna

Baron rozpieszcza Blankę Lipińską

Baron rozpieszcza Blankę Lipińską

Baron to wielki romantyk. Pochwaliła się tym Blanka Lipińska na swoim Instagramie. Naprawdę można poczuć zazdrość, a już z pewnością to uczucie może dopaść Julię Wieniawę.

Blanka Lipińska już nie ukrywa, że jest w związku z Baronem. Zakochana para spędza ze sobą kwarantannę i co chwile publikują relacje ze swoich codziennych zajęć, aktywności oraz tego, jak nawzajem się rozpieszczają.

Pisarka pokazuje, jakie cuda tworzy w kuchni, a nawet pożaliła się, że taka nocna aktywność kulinarna źle wpłynęła na jej figurę. Baron delektuje się przygotowywanymi przez ukochaną przysmakami, umila jej czas, koncertując.

Z pewnością się razem nie nudzą i dbają o romantyzm związku. Świadczy o tym kolacją, którą zorganizowali w domu, gdyż koronawirus zatrzymał nas w domach i nie mogli wyjść do jakieś super restauracji. Dzisiaj Blanka pochwaliła się prezentem od Barona. Trzeba przyznać, że Julia Wieniawa może się poczuć zazdrosna.

Baron obsypał Blankę Lipińską kwiatami

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instastory, jakim romantykiem jest Baron. Pokazała wielkie naręcze tulipanów, które otrzymała od partnera. Trzeba przyznać, że ilość kwiatów robi wrażenie, więc nie dziwi podpis na zdjęciu.

I wtedy wraca on. Po obrabowaniu kwiaciarni – napisała pisarka.

Prezent z pewnością sprawił Blance Lipińskiej ogromna przyjemność. Pisarka pozuje z bukietem, a jej twarz zdobi rozanielony uśmiech. Baron nie oszczędza na ukochanej.

Chyba nie ma kobiety, która nie chciałaby dostać od ukochanego takiego naręcza tulipanów. Zwłaszcza, jakby okazał się tak szarmancki jak Baron. Widać, że uczucie kwitnie, a para stara się zaskakiwać na każdym kroku. Budowanie relacji podczas zamknięcia z pewnością także nie należy do zwyczajnych wyzwań.

Zobacz także: Tak Blanka Lipińska rozpieszcza Barona w środku nocy! Ona wie, jak zaspokoić potrzeby swojego ukochanego


Baron obdarował Blankę Lipińską naręczem tulipanów

Baron obdarował Blankę Lipińską naręczem tulipanów

Co Blanka Lipińska robi nocami z Baronem?

Co Blanka Lipińska robi nocami z Baronem?

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×