Barbara Kurdej-Szatan poszła na… randkę w ciemno. Spotkania z nieznanym mężczyną nie wspomina zbyt miło

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w nowym programie pomaga osobom z niepełnosprawnościami przygotować się do randki w ciemno. Sama przed laty wybrała się na takie spotkanie. Jak to wspomina?

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Popularność przyniósł jej występ w reklamach sieci komórkowej, a później moment, w którym dołączyła do obsady serialu M jak Miłość. Przez kilka lat grała tam uwielbianą przez widzów Joannę Chodakowską. Jej wątek z czasem stał się jednym z głównych. Pod koniec zeszłego roku gwiazda straciła pracę w TVP. Wszystko ze względu na bardzo emocjonalny wpis, w którym odniosła się do sytuacji na polsko-białoruskiej granicy i użyła kilku mocnych epitetów w stosunku do pracy Straży Granicznej.

Aktorka przeżyła w tym czasie spory kryzys wizerunkowy. Wielu fanów się od niej odwróciło i musiała zmierzyć się z falą hejtu i krytyki. Nie był to dla niej łatwy czas. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post mówiła, jakie wnioski z tego wyciągnęła.

Błędem był język, którego użyłam, ale martwienie się o ludzi nie jest błędem. Wnioski wyciągnęłam takie, że mediom nie mogę ufać. I w ogóle w kraju się różnie dzieje. Różne informacje do mnie dochodzą na temat tego, jak to wszystko działa, co jest tworzone celowo, różne opłacane kampanie hejterskie.

Barbara Kurdej-Szatan była na randce w ciemno

Basia po całej medialnej burzy postanowiła na jakiś czas zniknąć z show-biznesu. Gdy sytuacja się uspokoiła, ponownie wróciła na salony i została ciepło przyjęta przez fanów. Swoje wsparcie okazało jej też wiele gwiazd.

Pojawiły się też nowe propozycje pracy. 13 lutego zadebiutowała na ekranie, jako prowadząca program Projekt Cupid. Tam towarzyszy jej Przemek Kossakowski. Zadaniem gospodarzy reality show jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami w zorganizowaniu idealnej randki i odnalezieniu prawdziwej miłości. Uczestnicy formatu decydują się na randkę w ciemno. Na takie samo spotkanie przed laty wybrała się Basia, o czym opowiedziała w rozmowie z portalem Plotek.

Wydaje mi się, że jak powstało Gadu-Gadu i inne komunikatory to zdarzyło mi się pójść na randkę w ciemno. Nie jestem pewna, jak to było, ale to raczej nie było to udane spotkanie.

Chociaż spotkania sprzed lat nie były udane, to teraz gwiazda nie może narzekać na brak szczęścia w miłości. Od ponad dekady jest szczęśliwą żoną Rafała Szatana, a zakochani doczekali się dwojga dzieci.


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×