Barbara Kurdej-Szatan na okładce „Vivy!” pokazała mamę i córkę, a w środku resztę bliskich! Pięknej sesji towarzyszy rodzinny wywiad

Barbara Kurdej-Szatan: magazyn Viva!

Barbara Kurdej-Szatan: magazyn Viva!

Barbara Kurdej-Szatan, wraz z najważniejszymi kobietami w swoim życiu: mamą Elizą Kurdej oraz siostrą Katarzyną Kurdej-Manią, udzieliły wywiadu w świątecznym wydaniu magazynu Viva!, w którym wyjawiły swoje sekrety sprzed lat. Przeczytaj najciekawsze fragmenty rozmowy.

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z popularniejszych polskich aktorek. Charyzmatyczna blondynka, która początkowo występowała tylko w reklamach sieci komórkowej, zaczęła pojawiać się także w serialach, filmach i coraz częściej na branżowych imprezach.

Obecność Basi we wszelkich projektach jest gwarantem sukcesu, publiczność uwielbia jej poczucie humory, dystans do siebie i czarujący uśmiech. Nic dziwnego, że o współpracę z gwiazdą zabiegają nie tylko producenci filmowi, ale także wydawcy poczytnych magazynów. Z okazji Wielkanocy Kurdej-Szatan została zaproszona do okładkowej sesji dla magazynu Viva!, w którym udzieliła wspólnego wywiadu z mamą Elizą i siostrą Kasią. W wylewnej rozmowie zdradziły m.in. że w ich domu nie było tematów tabu.

Eliza Kurdej od zawsze wspierała swoje córki i wiedziała, że pewnego dnia będą żyć z tego, że są utalentowane artystycznie. Dziś jest z nich dumna:

Uważam, że obie odniosły sukces. Kasia, będąc w ciąży z Bronkiem, który w czerwcu skończy pięć lat, rozpoczęła studia magisterskie z dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim. W tym samym czasie napisała licencjat z zarządzania instytucjami artystycznymi. Wszystko ukończyła, mając małe dziecko i wracając do pracy w teatrze po półrocznym urlopie macierzyńskim, a zawsze dużo grała i gra. Kocha teatr i tam się fantastycznie realizuje. Poza tym Kaśka świetnie pisze. Odziedziczyła talent po dziadku, moim tacie, który był dziennikarzem, pisarzem i poetą – przyznała podczas rozmowy.

Dodała także, że druga córka jest potwornie zajęta:

A Basia jest po prostu potwornie zajętą aktorką. Z ogromnym temperamentem, pasją, talentem. Uwielbia śpiewać i kocha to, co robi. Zaczęła nawet prowadzić konferansjerkę, o czym nigdy bym nie pomyślała. I świetnie się w tym znajduje.

Kiedy Kasia i Basia opuściły dom i udały się na studia, mama dziewczyn nie cierpiała na syndrom pustego gniazda. Nie miała na to czasu:

Byłam bardzo zajęta, dużo pracowałam, dodatkowo zostałam radną. Poza tym dla mnie to było oczywiste, że nadszedł ich czas. Obie wyszły z domu na studia i już nie wróciły.

Dziś siostry Kurdej są wdzięczne rodzicom za to, że pozwolili im się usamodzielnić:

Kompletnie nie ingerowali w nasze życie, kiedy najpierw ja, potem Basia wyjechałyśmy do Gdyni. (…). Mogliśmy na nich liczyć, natomiast pozwolili nam odejść, odciąć pępowinę – przyznała Kasia.

Mogłyśmy same się realizować. Nigdy się nie narzucali, ale wiedziałyśmy, że są – dodała Basia.

Też możecie liczyć na takie wsparcie rodziców?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką na wielkanocnej okładce! Świątecznej sesji towarzyszy bardzo intymny wywiad

Zobacz: Mąż Barbary Kurdej-Szatan unika poważnej operacji. Przez problem ze zdrowiem musiał odrzucić propozycję z TVP [WIDEO]

Zobacz: Stare zdjęcie Basi Kurdej-Szatan trafiło do sieci! Tak wyglądała w okresie dojrzewania!

 


Barbara Kurdej-Szatan z matka i córką na okładce świątecznej VIVA!

Barbara Kurdej-Szatan z matka i córką na okładce świątecznej VIVA!

Barbara Kurdej- Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania

Barbara Kurdej- Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania

Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania

Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania Fot. FB

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×