Barbara Kurdej-Szatan zażenowana weselem znanej pary! „Sala podzielona na «znanych» i «nieznanych»”

Basia Kurdej-Szatan - jakim była dzieckiem?

Barbara Kurdej-Szatan wydrwiła wesele znanej pary

Barbara Kurdej-Szatan słynie ze swojego promiennego uśmiechu i radości, którą zawsze emanuje. Jedna z twarzy sieci komórkowej jest zawsze pozytywnie nastawiona do świata, dlatego jej ostatni post jest dla nas niemałym szokiem. Aktorka wrzuciła zdjęcie z naburmuszoną miną i samo to wydawało się dość podejrzane, ale podpis wyjaśniał wszystko:

Taki mój dzisiejszy nastrój … jak to dobrze, że tu na planie Playa mam takich normalnych fajnych ludzi …. tak sobie rozmawiamy i … taka sytuacja : wesele jakiegoś znanego kogoś … sale podzielone na tych „znanych” i tych „nieznanych” ( WTF ???!!!??? ).. już sama ta informacja mówi o sobie. Nagle na fajce, do jednej zażenowanej sytuacją znanej osoby podchodzi drugi „znany” i mówi „eeeee ja to muszę się trochę wycofać z mediów, bo już za dużo mnie w tym show-biznesie …” , na to ten pierwszy „yyy a przepraszam, możesz się przedstawić?” ! 🙂))))) co za żenada… a wiecie, że niektórzy dla fame’u wymyślają przeróżne bzdurne historie ????? Tragedia. Idę coś zjeść ……. i po prostu – popracować !!! 🙂

Nie zdradziła o czyje wesele chodziło, ale prawdę mówiąc takich wesel jak to w show-biznesie bywało zapewne dużo więcej. Gorzkie słowa gwiazdy poparli Internauci, którzy z rozżaleniem opowiadali o swoich doświadczeniach ze światem „znanych i lubianych”:

  • Basiu gdy sama z racji mojej pracy zaczęłam mieć styczność z ludźmi tzw z branży ” show biznesu” to znalazłam się w świecie wielkiego rozczarowania i smutku. Wiem co czujesz… Mnie dopadała rezygnacja.
  • myślałem, że aktorzy to też ludzie jak wszyscy tylko zawód bardziej twarzowy, ale jednak u niektórych to stan umysłu. (trochę jak Rosja z całym szacunkiem do Rosjan).
  • Artysta który staje się celebryta przestaje być artysta

Trudno się nie zgodzić ani z Kurdej-Szatan, ani z jej fanami. Takie zachowanie jest naprawdę karygodne.

Dramat Barbary Kurdej-Szatan: „Nie mogę zajść w ciążę”. Wszystko przez chorobę

Barbara Kurdej-Szatan zażenowana weselem znanej pary

Barbara Kurdej-Szatan zażenowana weselem znanej pary

Barbara Kurdej-Szatan - majówka 2017

Barbara Kurdej-Szatan – majówka 2017

 


Barbara Kurdej-Szatan zażenowana weselem znanej pary

Barbara Kurdej-Szatan zażenowana weselem znanej pary

Barbara Kurdej-Szatan z córką - Instagram

Barbara Kurdej-Szatan z córką - Instagram

Barbara Kurdej-Szatan - pogrzeb Witolda Pyrkosza

Barbara Kurdej-Szatan - pogrzeb Witolda Pyrkosza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×