Ciężarna gwiazda przed porodem na salonach. Jej krągłości zachwyciły internautów

Ashley w ciąży

Ashley w ciąży

Ashley Graham jest w ciąży. Modelka plus size wkrótce urodzi, o czym świadczyć mogą jej coraz większe, ciążowe krągłości. Jak wyglądała podczas Vogue Fashion Fund Awards 2019?

Ashley Graham jest jedną z popularniejszych modelek plus size na świecie. Kilka lat temu wyszła za mąż za Justina Ervina. Małżonkowie spodziewają się narodzin dziecka, o czym gwiazda modelingu poinformowała na swoim Instagramie:

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze! – napisała Ashley.

Zobacz: Kolejna gwiazda jest w ciąży! Razem z partnerem przekazali cudowną nowinę!

Ashley Graham na imprezie chwilę przed porodem. Jak wygląda?

Przyszła mama postanowiła nie spędzić okresu ciąży biernie na kanapie, a nadal jest aktywna zawodowo. Właśnie dlatego w poniedziałkowy wieczór Graham pojawiła się podczas Vogue Fashion Fund Awards 2019.

Z tej okazji wybrała stylizację, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Ubrała się w połyskującą sukienkę na ramiączkach, z głębokim dekoltem, o długości za kolano. Kreacja była bardzo przylegająca do ciała, przez co uwydatniała ciążowy brzuszek modelki.

Ashley zestawiła ją z metalicznymi sandałkami na obcasie, a także małą, czarną torebką. Gwiazda modelingu dobrała do niej wyrazisty makijaż, z jasnym okiem i mocno podkreślonymi oczami.

Zobacz: Iwona Węgrowska pokazała goły brzuch i oznajmiła na Instagramie: „Jestem w ciąży, ale…”. Wczoraj na salonach pokazała piękne krągłości

 

Nie da się ukryć, że ciąża służy modelce. Wygląda niezwykle uroczo.  Przekonani są też nasi obserwujący na Instagramie, którzy komplementowali jej urodę:

  • Kobieta rakieta.
  • Piękna kobieta w ciąży.
  • Ona jest po prostu przepiękna !!!!!!!!

To nie pierwszy raz, kiedy Graham eksponuje swoje krągłości. Kilka tygodni temu media społecznościowe obiegły zdjęcia, na których pozuje w bikini. Internauci także byli nimi zauroczeni. Wspomniane zdjęcia zobaczysz tutaj.

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pokazała nieidealny brzuch po ciąży. Dzisiaj jest już tylko wspomnieniem. Jak tak szybko wróciła do formy?

 

 


Ashley Graham w ciąży na salonach

Ashley Graham w ciąży na salonach

Ashley Graham w ciąży w Nowym Jorku

Ashley Graham w ciąży w Nowym Jorku

Ashley Graham z dużym ciążowym brzuchem

Ashley Graham z dużym ciążowym brzuchem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×