Tak Artur Boruc zareagował na wiadomość o ślubie swojej byłej żony?

Artur Boruc z żoną

Artur Boruc z żoną

Artur Boruc w odpowiedzi zamieścił na Instagramie zdjęcie swoje i swojej żony Sary?

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Jego nową wybranką jest była żona Artura Boruca – Katarzyna. 

Para poznała się w 2009 roku. Dubieniecki reprezentował wtedy interesy Katarzyny w procesie rozwodowym z Arturem Borucem. Wywalczył dla niej bardzo korzystny podział majątku. Po rozwodzie z Arturem, Katarzyna i Dubieniecki, aż do momentu aresztowania Marcina przez CBA, kontynuowali wspólne interesy.

W ostatnich dniach, w mediach, pojawiła się informacja, że Dubieniecki i była żona Boruca w okresie Wielkanocy wzięli ślub:

Było to koniecznością, ponieważ we wrześniu młodzi państwo Dubienieccy zostaną rodzicami synka, co do którego tata ma już określone plany na przyszłość. Są one związane ze sportem –  zdradził informator Vivy!

Jak na doniesienia o ślubie swojej byłej żony zareagował Artur Boruc? Piłkarz w czasie zbliżonym do tego, w którym pojawiła się informacja na temat ślubu, zamieścił na Instagramie zdjęcie swoje i swojej ukochanej żony Sary. Opisał je hasztagami:

Kolejny dzień z moją jedną. Moje życie

Para promienieje szczęściem i miłością. Nie bez znaczenia jest również fakt, że małżeństwo Artura i modelki jest bardzo lubiane i wiele osób szczerze im kibicuje!

Czyżby to była cięta riposta piłkarza?

Zobacz: Sara Boruc komentuje odejście Artura Boruca z kadry Polski: „Długo o tym rozmawialiśmy, zbierał się z tym rok czasu” [Wideo]

Artur Boruc z żoną Sarą

Artur Boruc z żoną Sarą

Sara i Artur Borucowie na romantycznej randce w restauracji

Sara i Artur Borucowie


Sara Boruc i Artur Boruc - święta 2016, Wigilia zdjęcia

Sara Boruc i Artur Boruc - święta 2016, Wigilia zdjęcia

Sara i Artur Borucowie

Sara i Artur Borucowie

Artur Boruc i Sara Boruc (fot. AKPA)

Artur Boruc i Sara Boruc (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×