Antek Królikowski świętuje 33. urodziny. Restauracja, masa gości, ale wśród nich zabrakło ciężarnej Joanny Opozdy…

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antoni Królikowski z rozmachem świętował swoje 33. urodziny. Wśród zgromadzonych gości zabrakło jednak jego ciężarnej żony.

Joanna Opozda Antoni Królikowski to znana aktorska para. Zakochani są w związku od zeszłego roku, a pobrali się w sierpniu 2021. Chociaż w prasie pojawiły się plotki na ten temat, to sami zainteresowani nie potwierdzali żadnych z tych doniesień. Na ceremonii nie zabrakło jednak fotoreporterów, którzy uwiecznili ten ważny dla nich dzień na zdjęciach.

Kilka tygodni po ślubie świeżo upieczona małżonka przekazała w oświadczeniu, że oczekuje na narodziny dziecka. Chociaż już przed ślubem pojawiły się takie informacje, to rodzice czekali na to, aż ciąża wejdzie w bardziej bezpieczną fazę, by się nią pochwalić. Asia nie ukrywa, że stan błogosławiony jest dla niej niełatwy.

W grudniu Asia pokazała się u boku męża na Gali Marki Roku i wzbudziła podziw w jasnoróżowej kreacji. Poza tym raczej unika wyjść. Nie pokazała się także na 33. urodzinach Antka, który celebrował je z rozmachem w warszawskiej restauracji.

Antoni Królikowski świętuje 33. urodziny

Antoni Królikowski 17 lutego miał urodziny. Dzień postanowił uczcić z niezłym rozmachem. Zaprosił sporą grupę znajomych do jednej z warszawskich restauracji.

Antoni Królikowski postanowił dość hucznie świętować swoje 33. urodziny. Paparazzi przyłapali tłum zaproszonych gości przed jedną z warszawskich restauracji. Pojawiło się wiele znanych osób i nie zabrakło nawet mamy Antka — Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Niestety nie pojawiła się żona aktora, Joanna Opozda. Nieobecność małżonki zapewne była spowodowana zaawansowaną ciążą – podaje Pomponik.

Portal zdradził także, że na ten wieczór Antek wybrał ciekawą stylizację. Ubrał się w zielony dres z paskami po bokach i luźną kurtkę.

Na imprezie pojawili się bliscy Antka, w tym jego mama, siostra z mężem i brat Jan z partnerką Joanną Jarmołowicz, która niegdyś związana była z Antkiem. Oprócz rodziny pojawiły się też znane osoby. Między innymi aktorka Maja Hirsh, Jan Dąbrowski i Magdalena Lamparska, która na imprezę wybrała się z paczką pampersów – podaje wspomniany wyżej portal.

Joanna Opozda jest w zaawansowanej ciąży, więc łatwo można wytłumaczyć jej nieobecność.


Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Komentarze

 • Ferdek pisze:

  Oni tylko na papierze są małżeństwem i nic ich nie łączy prócz dzieciaka w które wrobila Antka, bo gdyby nie to on by do niej nie wrócił

  • Agata pisze:

   Nikogo nie zmusisz w tych czasach do bycua razem – jakby nie chciał to by nie wrócił no i skąd przekonanie kto do kogo wrócił… Czy wogole się rozstali… A może chcieli oboje. Myślę że taka Asia nie potrzebuje nikogo wrabiać w dziecko tym bardziej, że do tanga trzeba dwojga i są dorośli. Żałosne to są tego typu teksty jak Twoje gdzie z nimi nie mieszkasz a najlepiej wiesz wszystko. Trzeba zacząć myslec i sie zasranowic czy masz jakiekolwiek prawo do pisania takich rzeczy świadomie raniąc Asię i Antka – zwłaszcza w ciąży.

  • Gość pisze:

   👍

 • Gość pisze:

  Dokładnie !Przed ślubem też przecież widywała teściową to przez ten czas nie zdążyła jej poznać !Dla mnie to taka specjalna prowokacja dla mediów !

 • Gość pisze:

  Dla mnie ona i on to to dwa przechodzone światy,bez ambicji i kultury,biorą,co zostało,by zaistnieć,Rodzice Antka to kultura,a on to szmatławiec.

  • eewelliinaaa pisze:

   jak.ma żonę to dlaczego proponował spacer i kawe

  • JOANNA pisze:

   Ty za to sama kultura i klasa.
   Jak mozna kogos wyzywac od szmatlawcow.
   Sam/a naucz sie najpierw kultury i oglady dziecko.

  • Gość pisze:

   Bo teraz żona nie może, jeszcze ząbkami by zlapal

 • Gość pisze:

  Dla mnie to ona i on dno,nie forówmują rodzicom Antka

  • Gośćmimi pisze:

   A ty dorownujesz? Radzę najpierw spojrzeć w lusterko drogi gościu

  • Gość pisze:

   Sliczna dzìewczyna rodzicó sie nie wybiera a ze nie miala szczescia do rodziny to tylko je zal cwaniacy na grzbiecie corki chhccieluby wygofnie poxdjechac .

 • Gość Kama pisze:

  Z nich to chyba takie małżeństwo tylko na papierze. Kilka miesięcy po ślubie nie zdążyła poznać teściowej i nie wie jaka jest,jak mówiła w jakimś wywiadzie.

 • Gość pisze:

  Nie było ponieważ już urodziła

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×